Deutsche Telekom ohlásila o 35% nižší zisk
Deutsche Telekom AG (DTE) ohlásila za 2Q pokles zisku o 35% kvůli ztrátě klientů v Německu, silnému euru a vyšším úrokovým nákladům. Čistý zisk poklesl na 394 mil EUR, analytici přitom očekávali zisk 748 mil EUR. Tržby klesly o 2,9% na 15,13 miliard EUR, analytici odhadovali 15,1 miliard. Upravený zisk na bázi EBITDA klesl na 4,85 mld.EUR z loňských 4,90 mld.
Akcie DTE jsou před dnešním openem na ceně 11,355 EUR.
Poslední zprávy
- Pražská burza otevírá v kladných hodnotách, Karo Leather zveřejnilo výsledky za 1Q
25.06. 09:26 Fio - Asijsko-pacifický region posiluje, v popředí jsou technologie po silných výsledcích Micronu
25.06. 08:48 Fio - Evropské futures kontrakty mírně posilují
25.06. 08:31 Fio - Německo: Spotřebitelská důvěra GfK v červeneci na -29,2 b. při očekávání -28 b.
25.06. 08:11 Fio - Očekávané události: Deflátor výdajů na osobní spotřebu, růst HDP (USA)
25.06. 08:09 Fio





