Americké trhy v červeném
Americké trhy otevírají záporně. Negativních zpráv bylo více, když Morgan Stanley reportoval vyšší ztrátu, než očekával trh. Včerejší snížení sazeb Fedem způsobilo velké posílení akciových indexů, avšak později přišla zpráva, že toto snížení bude mít neblahý efekt na marže bank. Dnes se dále očekává na podstatné snížení nabídky ropy od OPECu. Pozitivní zpráva se týkala nižšího schodku obchodní bilance USA.
Dow Jones Industrial klesá o 1,18 % na 8819,01 bodů; S&P 500 klesá o 1,6 % na 898,56 bodů a Nasdaq 100 je níž o 1,2 % na 1228,61 bodech.
Poslední zprávy
- Qualcomm do fiskálního roku 2029 cílí na roční tržby přesahující 15 mld. USD z AI datových center
25.06. 11:13 Fio - Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+2,15 %), měď (+1,23 %), ropa (-1,22 %)
25.06. 10:41 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
25.06. 10:40 Fio - Největší americké banky zvýší dividendy po úspěšném zvládnutí zátěžových testů
25.06. 10:36 Fio - Frankfurtská burza otevírá čtvrteční obchodování mírným růstem
25.06. 10:04 Fio





