Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 7.6.2026 21:44
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Americké trhy v červeném

Zpravodajství

Americké trhy v červeném

17.12.2008 15:37:50 | Fio banka

Americké trhy otevírají záporně. Negativních zpráv bylo více, když Morgan Stanley reportoval vyšší ztrátu, než očekával trh. Včerejší snížení sazeb Fedem způsobilo velké posílení akciových indexů, avšak později přišla zpráva, že toto snížení bude mít neblahý efekt na marže bank. Dnes se dále očekává na podstatné snížení nabídky ropy od OPECu. Pozitivní zpráva se týkala nižšího schodku obchodní bilance USA.

Dow Jones Industrial klesá o 1,18 % na 8819,01 bodů; S&P 500 klesá o 1,6 % na 898,56 bodů a Nasdaq 100 je níž o 1,2 % na 1228,61 bodech.

Autor: Robert Flasza

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA392,00+3,16
DSPW466,00+3,10
PRIUA816,00+2,00
WPS31,20+1,30
VIG1 458,00+0,97

Zajímavé poklesy

HARDW8,10-12,43
PILLE124,00-7,46
FACC383,00-6,01
TABAK18 620,00-5,67
PEN7,00-3,31

Kurzovní lístek

EURnahoru24,165+0,22
HUFnahoru6,823+0,16
JPYnahoru12,986+0,26
PLNnahoru5,708+0,13
USDnahoru20,759+0,24

demo-e-broker

Indexy

07.06.2026
Graf - PX

PXdolu-0,352 527,2305.06.26
RMnahoru+0,21684,3405.06.26
DJIAdolu-1,3550 866,7805.06.26
NASDAQdolu-3,8825 789,3805.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7524 759,0505.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz