Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 10:46
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Americké trhy v červeném

Zpravodajství

Americké trhy v červeném

17.12.2008 15:37:50 | Fio banka

Americké trhy otevírají záporně. Negativních zpráv bylo více, když Morgan Stanley reportoval vyšší ztrátu, než očekával trh. Včerejší snížení sazeb Fedem způsobilo velké posílení akciových indexů, avšak později přišla zpráva, že toto snížení bude mít neblahý efekt na marže bank. Dnes se dále očekává na podstatné snížení nabídky ropy od OPECu. Pozitivní zpráva se týkala nižšího schodku obchodní bilance USA.

Dow Jones Industrial klesá o 1,18 % na 8819,01 bodů; S&P 500 klesá o 1,6 % na 898,56 bodů a Nasdaq 100 je níž o 1,2 % na 1228,61 bodech.

Autor: Robert Flasza

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

25.06.2026
Graf - PX

PXdolu-0,022 559,7510:45:08
RMnahoru+0,24723,2010:43:58
DJIAnahoru+0,3551 848,9024.06.26
NASDAQdolu-0,4325 476,6425.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,4724 855,7810:26:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz