Eli Lilly kvůli akvizici ve ztrátě
Eli Lilly & Co. (LLY) se dostal ve čtvrtém kvartálu do ztráty 3,63 mld. USD (3,31 USD na akcii) především kvůli 4,73 mld. USD odpisům spojeným s akvizicí ImClone Systems. Bez odpisu by zisk dosáhl 1,07 USD na akcii, což je meziroční nárůst o 19 % a o 2 centy více, než čekali analytici. Tržby byly na stejné úrovni jako minulý rok 5,21 mld. USD. Zisk v 2009 je odhadován na 4-4,25 USD na akcii.
LLY včera mírně rostl o 0,23 % na 39,09 USD.
Poslední zprávy
- SK Hynix plánuje získat až 29,4 mld. USD prostřednictvím emise ADR na burze Nasdaq
24.06. 11:16 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,23
24.06. 10:43 Fio - Vývoj cen komodit: Ropa (-1,91 %), zlato (-1,36 %) a stříbro (-0,83 %)
24.06. 10:42 Fio - Výrobce Leopardů KNDS míří na burzu ve Frankfurtu a v Paříži
24.06. 10:35 Fio - Německo: Index očekávání podle IFO v červnu na 84,1 b. při očekávání 84,8 b.
24.06. 10:12 Fio





