UBS propustí další zaměstnance
UBS (UBS) bude v prvním kvartále ve ztrátě a propustí 8 700 lidí kvůli tomu, že se švýcarské bance nedaří se stabilizovat. Ztráta má dosáhnout 2 mld. CHF díky odpisům a odlivu kapitálu z jednotky wealth management. CEO UBS plánuje na valné hromadě oznámit, že do roku 2010 chce snížit počet zaměstnanců na 67 500 oproti 76 200 z konce bžezna.
UBS včera rostlo o 3,04 % na 11,19 USD na Nyse.
Poslední zprávy
- Qualcomm do fiskálního roku 2029 cílí na roční tržby přesahující 15 mld. USD z AI datových center
25.06. 11:13 Fio - Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+2,15 %), měď (+1,23 %), ropa (-1,22 %)
25.06. 10:41 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
25.06. 10:40 Fio - Největší americké banky zvýší dividendy po úspěšném zvládnutí zátěžových testů
25.06. 10:36 Fio - Frankfurtská burza otevírá čtvrteční obchodování mírným růstem
25.06. 10:04 Fio





