Eastman Kodak oznámil vyšší ztrátu
Společnost Eastman Kodak Co. (EK) ohlásila za 2Q již třetí ztrátu v řadě, která činila 189 mln. USD / 0,70 USD na akcii. Bez zahrnutí některých nákladů, dosáhla ztráta z pokračujících operací 0,43 USD a překonala tak očekávání analytiků (0,37 USD). Tržby společnosti meziročně poklesly o 29 % na 1,77 mld. USD.
Akcie EK klesají v předobchodní fázi na 3,19 USD (-2,7 %).
Poslední zprávy
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+2,15 %), měď (+1,23 %), stříbro (-0,96 %)
25.06. 13:41 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
25.06. 13:40 Fio - Německý Merck KGaA koupí americkou společnost Bio-Techne za přibližně 11,3 mld. USD
25.06. 12:23 Fio - Qualcomm do fiskálního roku 2029 cílí na roční tržby přesahující 15 mld. USD z AI datových center
25.06. 11:13 Fio - Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+2,15 %), měď (+1,23 %), ropa (-1,22 %)
25.06. 10:41 Fio





