Koupit nebo nekoupit (dividendovou) Telefónicu O2?
Telefónica O2 (zfúzovaný Český Telecom a Eurotel) včera zveřejnila hospodářské výsledky za prvních šest měsíců letošního roku, kterými potěšila většinu investorské veřejnosti. Hodnocení finančních dat analytiky jsme zveřejnili v článku O výsledcích Telefónicy, vyhlídkách a dividendách ... s analytiky. Akcie včera ve všeobecně pozitivním sentimentu posílily o 1,95 % a zavřely na 479,60 Kč.
A jak analytici nahlížejí na budoucnost akcií Telefónicy O2 (ve světle hospodářských výsledků a nově zveřejněných informací)? „I nadále hodnotíme akcie jako držet a doporučujeme prodávat při posilování, když jsou při slabých organických fundamentech i nadále drahé, navíc jsou v ohrožení projekce pro celý finanční rok (společnost nepředpokládá růst) a nevidíme nic, co by značilo vyšší dividendu v příštím roce,“ uvedl Milan Procházka z Patria Finance.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/koupit-nebo-nekoupit-dividendovou-telefonicu-o2.html
Poslední zprávy
- Indexy prozatím v převážně kladných číslech
25.06. 19:02 Fio - Pražská burza mírně dolů
25.06. 16:34 Fio - Micron vykázal více než čtyřnásobný růst tržeb za 3Q, výhled na 4Q výrazně překonal odhady
25.06. 10:01 Fio - Karo Leather reportovalo rekordní zisk EBITDA za 1Q a potvrdilo výhled na 2026 (+komentář analytika)
25.06. 08:54 Fio - Akciový výhled
25.06. 08:50 Fio





