Koupit nebo nekoupit (dividendovou) Telefónicu O2?
Telefónica O2 (zfúzovaný Český Telecom a Eurotel) včera zveřejnila hospodářské výsledky za prvních šest měsíců letošního roku, kterými potěšila většinu investorské veřejnosti. Hodnocení finančních dat analytiky jsme zveřejnili v článku O výsledcích Telefónicy, vyhlídkách a dividendách ... s analytiky. Akcie včera ve všeobecně pozitivním sentimentu posílily o 1,95 % a zavřely na 479,60 Kč.
A jak analytici nahlížejí na budoucnost akcií Telefónicy O2 (ve světle hospodářských výsledků a nově zveřejněných informací)? „I nadále hodnotíme akcie jako držet a doporučujeme prodávat při posilování, když jsou při slabých organických fundamentech i nadále drahé, navíc jsou v ohrožení projekce pro celý finanční rok (společnost nepředpokládá růst) a nevidíme nic, co by značilo vyšší dividendu v příštím roce,“ uvedl Milan Procházka z Patria Finance.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/koupit-nebo-nekoupit-dividendovou-telefonicu-o2.html
Poslední zprávy
- Pražská burza rostla
16.06. 16:39 Fio - Kofola v Adriatiku od začátku roku 2027 přestane distribuovat značky PepsiCo
16.06. 12:38 Fio - Akciový výhled
16.06. 09:04 Fio - Denní report - pondělí 15.06.2026
15.06. 22:09 Fio - Pozitivní nálada na světových trzích podpořila i pražskou burzu
15.06. 16:27 Fio





