New World Resources N.V.: VIG
Teď už se na to koukat nemusím. Kam to pojede je teď už zcela jasné :-)
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Teď už se na to koukat nemusím. Kam to pojede je teď už zcela jasné :-)
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Provokoval i dostal mezi oči. Hlásím návštěvu sekery smrti za 167. Tenhle zásah mi ty ceny o několik procent níže snad do konce příštího týdne zajistí.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Strop Vigwamu je na 800. Výše nemá šanci. Rád bych protože tam mám další nákup, kterého se potřebuji s min. ztrátou zbavit ale myslím, že se mi to nepodaří.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No s takovou ani náhodou. K tomu dolar za 19,7. Asi budu muset zakročit i když za tuhle cenu se mi moc nechce. Musíme doufat, že indexy otočí během obchodování na jih...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i jasne. Kitkat 3 proc v plusu. Gratulace Feryultra ke včerejšímu nákupu za 166.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 15:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dolar up a akcie taky up. Co to je za bordel? Trochu lituju prodeje Vigwamu za 730 a Estery za 300 ale což...v příštím roce recese a Ester za 200 s Vigwamem za 400. Možná už koncem ledna, kdy očekávám brutální sešup jako v roce 2009.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám za 730 a neprodám, takže 900 asi těžko. Do konce roku jsme zpět pod 730.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Za všechno může ta debilní pozitivní nálada. Kdyby včera futra nesmazala ztráty a dneska nebyly v plusu, stejně jako indexy, tak bys za 163 nakoupil. Tady se holt nerespektuje, že v Améru Kitkat někdy celkový sentiment nenásleduje a jde proti. Včera byli tvrdě potrestáni kupující za ceny nad 170 (175-176), když se mělo obchodovat kolem 167. Dneska doufám v totéž.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já doufám, že za poptávku za 167 příjde 15:30 baňa. To info je jistě zajímavé a do budoucna růst podpoří ale včera to na kurz vliv nemělo. Krátkodobě vidím potenciál poklesu až na 160. Já si pokyn nahoru naposunul, protože nehodlám kupovat za takhle vysokou cenu. Možná, že na tom zařvu, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No včera nic nenaznačovalo na gap. Hlavně ten závěrečný pokles ne.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No nic. Přes den se rozčilovat nebudu protože tohle fakt nemá cenu. V přepočtu končil na 163 cca, takže jsme o víc jak 2 procenta výše. Snad se dneska zahájí ve ztrátě nebo aspoň na nule. Pak bude tahle vysoká poptávka po zásluze potrestána. Nechápu, proč to nemůže fungovat jako třeba u CETV...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To jsem zvědavý, protože oproti včerejšímu close na BCPP akcie oslabila o více jak 2 procenta. U nás se to beztak nehne ani o ň dolů...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 7:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dobře, že jsem se Kitkatu včera zbavil za těch 175. 2,5 na akcí v kapse. Dneska si to doberu zpět mnohem levněji, doufám. Akorát nevím, jestli do plna nebo si nechat ještě něco na 15:30, kdyby se pokračovalo v Améru dolů v přepočtu pod 160...Lepší by to asi bylo vzít přímo v Améru jenže část peněz zatím na cestě, takže úvěr vzít nelze a i kdyby, tak nemám 50 litrů, aby se mi vyplatily poplatky oproti BCPP. U nás to stejně vyváží ty nesmyslné růsty během dne s následným vystřízlivěním 15:30 :-). Takže intraday zisky lze sbírat na long i při neustálém poklesu...
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 16:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jestli ji za 354 neprodám, tak na 700 půjde asi těžko. To jsem ale pak zvědavý, jestli i CETV půjde na nějakých 600...
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 16:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
What the fuck. Nastaven nákup za 165 na Kitkatu a bylo 166. Klasika. Takové situace jasně dávají na jevo, že zítra už tak nízko nebude. Doufám, že se pletu ale myslím, že do konce dne zakončí v kladných. Možná ne moc ale v kladných.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 15:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
.....ja si taky pamatuju ja sveho casu Morfeus tu holku pekne vyskolil a na nejakejch 960 krasne udelal....inspiroval me a jestli se ma uhrat zisk,
tak at je poradnej.....nechtel bych kouka jak to z 5 kil leze na 9 kil beze me...:-)
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
....a taky ze me samosebou mluvi pozice, nicmene holka tu 9 stovku umi a taky udela!
GL vsem.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:53|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim taky!
TLL555: evidente je na Estere kupec! :-) jestli tu dl. krize budou uspesne resit a v 1Q a 2 budou dobre HV a makra, tak muze byt klidne zpet na 9 kilech a ne jen na 7 stovkach! :-)
uz se bude nakupovat s vyhledem dopredu a Estera z te krize vyjde jeste silnejsi! ;-)
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:18|iv2|(88.101.131.xxx)
Nestras.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.