reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Za všechno může ta debilní pozitivní nálada. Kdyby včera futra nesmazala ztráty a dneska nebyly v plusu, stejně jako indexy, tak bys za 163 nakoupil. Tady se holt nerespektuje, že v Améru Kitkat někdy celkový sentiment nenásleduje a jde proti. Včera byli tvrdě potrestáni kupující za ceny nad 170 (175-176), když se mělo obchodovat kolem 167. Dneska doufám v totéž.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Já doufám, že za poptávku za 167 příjde 15:30 baňa. To info je jistě zajímavé a do budoucna růst podpoří ale včera to na kurz vliv nemělo. Krátkodobě vidím potenciál poklesu až na 160. Já si pokyn nahoru naposunul, protože nehodlám kupovat za takhle vysokou cenu. Možná, že na tom zařvu, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
No včera nic nenaznačovalo na gap. Hlavně ten závěrečný pokles ne.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
No nic. Přes den se rozčilovat nebudu protože tohle fakt nemá cenu. V přepočtu končil na 163 cca, takže jsme o víc jak 2 procenta výše. Snad se dneska zahájí ve ztrátě nebo aspoň na nule. Pak bude tahle vysoká poptávka po zásluze potrestána. Nechápu, proč to nemůže fungovat jako třeba u CETV...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
To jsem zvědavý, protože oproti včerejšímu close na BCPP akcie oslabila o více jak 2 procenta. U nás se to beztak nehne ani o ň dolů...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 7:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Dobře, že jsem se Kitkatu včera zbavil za těch 175. 2,5 na akcí v kapse. Dneska si to doberu zpět mnohem levněji, doufám. Akorát nevím, jestli do plna nebo si nechat ještě něco na 15:30, kdyby se pokračovalo v Améru dolů v přepočtu pod 160...Lepší by to asi bylo vzít přímo v Améru jenže část peněz zatím na cestě, takže úvěr vzít nelze a i kdyby, tak nemám 50 litrů, aby se mi vyplatily poplatky oproti BCPP. U nás to stejně vyváží ty nesmyslné růsty během dne s následným vystřízlivěním 15:30 :-). Takže intraday zisky lze sbírat na long i při neustálém poklesu...
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 16:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: holka zlobivá
No jestli ji za 354 neprodám, tak na 700 půjde asi těžko. To jsem ale pak zvědavý, jestli i CETV půjde na nějakých 600...
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 16:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: STREEMSUN
What the fuck. Nastaven nákup za 165 na Kitkatu a bylo 166. Klasika. Takové situace jasně dávají na jevo, že zítra už tak nízko nebude. Doufám, že se pletu ale myslím, že do konce dne zakončí v kladných. Možná ne moc ale v kladných.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 15:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: holka zlobivá
.....ja si taky pamatuju ja sveho casu Morfeus tu holku pekne vyskolil a na nejakejch 960 krasne udelal....inspiroval me a jestli se ma uhrat zisk,
tak at je poradnej.....nechtel bych kouka jak to z 5 kil leze na 9 kil beze me...:-)
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: holka zlobivá
....a taky ze me samosebou mluvi pozice, nicmene holka tu 9 stovku umi a taky udela!
GL vsem.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:53|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: holka zlobivá
Zdravim taky!
TLL555: evidente je na Estere kupec! :-) jestli tu dl. krize budou uspesne resit a v 1Q a 2 budou dobre HV a makra, tak muze byt klidne zpet na 9 kilech a ne jen na 7 stovkach! :-)
uz se bude nakupovat s vyhledem dopredu a Estera z te krize vyjde jeste silnejsi! ;-)
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:18|iv2|(88.101.131.xxx)
ERSTE BANK: STREEMSUN
Nestras.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 13:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: STREEMSUN
Tak šance pomalu roste. Futra už na nule, resp. některé v záporu.Jen aby to aspoň 1,5 hodky vydrželo, popř. se ty ztráty navýšily.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 12:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: STREEMSUN
Futra už jedou dolů, ještě pořád kladné ale jen trochu.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 12:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: STREEMSUN
Kitkat prodán za 175, takže po Vigwamu je dovoleno růst dalšímu titulu. Ještě držím ze spekulativních Esteru za 351 tak snad do konce týdna za 354 prodám. Na Kitkatu ale dneska čekám pláč. Včera se moc railly neúčastnil a dneska čekám pokles. V přepočtu končil na cca 167 a skoro 5-ti procentní růst dneska absolutně nečekám. Už stavím nákup na 164 :-)
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2011 7:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ERSTE BANK: Posmrtný odkaz Václava Havla:
Samozřejmě, že Čumila mám. Průměr nad 400. Čumil jede dlouhodobě na nulu.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 20:42|Es-Age|(80.82.149.xxx)
ERSTE BANK: Posmrtný odkaz Václava Havla:
Tak Čumil se blíží pomalu ale jistě mým 5 USD. Škoda,že jsem se nechal vycukat Kitkatem za 171. Nějaké prostředky ještě jsou, tak jeden z nich ještě ode mě dostane na budku. Asi pozítří.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 16:57|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Kim cong-il
Kdyz zemrel Kim cong-il tak trhy sly dolu a kdyz zemrel V. Havel tak nic - to je divne ne?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:58|iv2|(88.101.131.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Statni smutek?
Zdar. Mam dotaz: Kdyz ted bude 3 dny statni smutek pojede RMS? Rikali ted v radiu ze nepojede loterie a hazardni hry?