Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 12:07
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5658 5659 5660 789

New World Resources N.V.:  VIG

Teď už se na to koukat nemusím. Kam to pojede je teď už zcela jasné :-)

New World Resources N.V.:  VIG

Provokoval i dostal mezi oči. Hlásím návštěvu sekery smrti za 167. Tenhle zásah mi ty ceny o několik procent níže snad do konce příštího týdne zajistí.

New World Resources N.V.:  VIG

Strop Vigwamu je na 800. Výše nemá šanci. Rád bych protože tam mám další nákup, kterého se potřebuji s min. ztrátou zbavit ale myslím, že se mi to nepodaří.

New World Resources N.V.:  VIG

No s takovou ani náhodou. K tomu dolar za 19,7. Asi budu muset zakročit i když za tuhle cenu se mi moc nechce. Musíme doufat, že indexy otočí během obchodování na jih...

New World Resources N.V.:  VIG

No i jasne. Kitkat 3 proc v plusu. Gratulace Feryultra ke včerejšímu nákupu za 166.

New World Resources N.V.:  VIG

Dolar up a akcie taky up. Co to je za bordel? Trochu lituju prodeje Vigwamu za 730 a Estery za 300 ale což...v příštím roce recese a Ester za 200 s Vigwamem za 400. Možná už koncem ledna, kdy očekávám brutální sešup jako v roce 2009.

New World Resources N.V.:  VIG

Mám za 730 a neprodám, takže 900 asi těžko. Do konce roku jsme zpět pod 730.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

Za všechno může ta debilní pozitivní nálada. Kdyby včera futra nesmazala ztráty a dneska nebyly v plusu, stejně jako indexy, tak bys za 163 nakoupil. Tady se holt nerespektuje, že v Améru Kitkat někdy celkový sentiment nenásleduje a jde proti. Včera byli tvrdě potrestáni kupující za ceny nad 170 (175-176), když se mělo obchodovat kolem 167. Dneska doufám v totéž.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

Já doufám, že za poptávku za 167 příjde 15:30 baňa. To info je jistě zajímavé a do budoucna růst podpoří ale včera to na kurz vliv nemělo. Krátkodobě vidím potenciál poklesu až na 160. Já si pokyn nahoru naposunul, protože nehodlám kupovat za takhle vysokou cenu. Možná, že na tom zařvu, uvidíme.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

No včera nic nenaznačovalo na gap. Hlavně ten závěrečný pokles ne.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

No nic. Přes den se rozčilovat nebudu protože tohle fakt nemá cenu. V přepočtu končil na 163 cca, takže jsme o víc jak 2 procenta výše. Snad se dneska zahájí ve ztrátě nebo aspoň na nule. Pak bude tahle vysoká poptávka po zásluze potrestána. Nechápu, proč to nemůže fungovat jako třeba u CETV...

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

To jsem zvědavý, protože oproti včerejšímu close na BCPP akcie oslabila o více jak 2 procenta. U nás se to beztak nehne ani o ň dolů...

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

Dobře, že jsem se Kitkatu včera zbavil za těch 175. 2,5 na akcí v kapse. Dneska si to doberu zpět mnohem levněji, doufám. Akorát nevím, jestli do plna nebo si nechat ještě něco na 15:30, kdyby se pokračovalo v Améru dolů v přepočtu pod 160...Lepší by to asi bylo vzít přímo v Améru jenže část peněz zatím na cestě, takže úvěr vzít nelze a i kdyby, tak nemám 50 litrů, aby se mi vyplatily poplatky oproti BCPP. U nás to stejně vyváží ty nesmyslné růsty během dne s následným vystřízlivěním 15:30 :-). Takže intraday zisky lze sbírat na long i při neustálém poklesu...

ERSTE BANK:  holka zlobivá

No jestli ji za 354 neprodám, tak na 700 půjde asi těžko. To jsem ale pak zvědavý, jestli i CETV půjde na nějakých 600...

ERSTE BANK:  STREEMSUN

What the fuck. Nastaven nákup za 165 na Kitkatu a bylo 166. Klasika. Takové situace jasně dávají na jevo, že zítra už tak nízko nebude. Doufám, že se pletu ale myslím, že do konce dne zakončí v kladných. Možná ne moc ale v kladných.

ERSTE BANK:  holka zlobivá

.....ja si taky pamatuju ja sveho casu Morfeus tu holku pekne vyskolil a na nejakejch 960 krasne udelal....inspiroval me a jestli se ma uhrat zisk,
tak at je poradnej.....nechtel bych kouka jak to z 5 kil leze na 9 kil beze me...:-)

ERSTE BANK:  holka zlobivá

....a taky ze me samosebou mluvi pozice, nicmene holka tu 9 stovku umi a taky udela!
GL vsem.

ERSTE BANK:  holka zlobivá

Zdravim taky!

TLL555: evidente je na Estere kupec! :-) jestli tu dl. krize budou uspesne resit a v 1Q a 2 budou dobre HV a makra, tak muze byt klidne zpet na 9 kilech a ne jen na 7 stovkach! :-)

uz se bude nakupovat s vyhledem dopredu a Estera z te krize vyjde jeste silnejsi! ;-)

ERSTE BANK:  STREEMSUN

Nestras.

1 5658 5659 5660 789

Indexy

26.06.2026 - 28.06.2026
Graf - DJI

PXnahoru+0,232 561,1026.06.26
RMnahoru+0,18726,6126.06.26
DJIAdolu-0,0951 876,1126.06.26
NASDAQnahoru+0,0925 381,5226.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7226.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz