KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To jsem zvědavý, protože oproti včerejšímu close na BCPP akcie oslabila o více jak 2 procenta. U nás se to beztak nehne ani o ň dolů...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 7:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dobře, že jsem se Kitkatu včera zbavil za těch 175. 2,5 na akcí v kapse. Dneska si to doberu zpět mnohem levněji, doufám. Akorát nevím, jestli do plna nebo si nechat ještě něco na 15:30, kdyby se pokračovalo v Améru dolů v přepočtu pod 160...Lepší by to asi bylo vzít přímo v Améru jenže část peněz zatím na cestě, takže úvěr vzít nelze a i kdyby, tak nemám 50 litrů, aby se mi vyplatily poplatky oproti BCPP. U nás to stejně vyváží ty nesmyslné růsty během dne s následným vystřízlivěním 15:30 :-). Takže intraday zisky lze sbírat na long i při neustálém poklesu...
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 16:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jestli ji za 354 neprodám, tak na 700 půjde asi těžko. To jsem ale pak zvědavý, jestli i CETV půjde na nějakých 600...
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 16:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
What the fuck. Nastaven nákup za 165 na Kitkatu a bylo 166. Klasika. Takové situace jasně dávají na jevo, že zítra už tak nízko nebude. Doufám, že se pletu ale myslím, že do konce dne zakončí v kladných. Možná ne moc ale v kladných.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 15:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
.....ja si taky pamatuju ja sveho casu Morfeus tu holku pekne vyskolil a na nejakejch 960 krasne udelal....inspiroval me a jestli se ma uhrat zisk,
tak at je poradnej.....nechtel bych kouka jak to z 5 kil leze na 9 kil beze me...:-)
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
....a taky ze me samosebou mluvi pozice, nicmene holka tu 9 stovku umi a taky udela!
GL vsem.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:53|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim taky!
TLL555: evidente je na Estere kupec! :-) jestli tu dl. krize budou uspesne resit a v 1Q a 2 budou dobre HV a makra, tak muze byt klidne zpet na 9 kilech a ne jen na 7 stovkach! :-)
uz se bude nakupovat s vyhledem dopredu a Estera z te krize vyjde jeste silnejsi! ;-)
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 14:18|iv2|(88.101.131.xxx)
Nestras.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 13:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak šance pomalu roste. Futra už na nule, resp. některé v záporu.Jen aby to aspoň 1,5 hodky vydrželo, popř. se ty ztráty navýšily.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 12:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Futra už jedou dolů, ještě pořád kladné ale jen trochu.
reagovatzobrazit vlákno21.12. 2011 12:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kitkat prodán za 175, takže po Vigwamu je dovoleno růst dalšímu titulu. Ještě držím ze spekulativních Esteru za 351 tak snad do konce týdna za 354 prodám. Na Kitkatu ale dneska čekám pláč. Včera se moc railly neúčastnil a dneska čekám pokles. V přepočtu končil na cca 167 a skoro 5-ti procentní růst dneska absolutně nečekám. Už stavím nákup na 164 :-)
reagovatzobrazit vlákno20.12. 2011 7:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Samozřejmě, že Čumila mám. Průměr nad 400. Čumil jede dlouhodobě na nulu.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 20:42|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak Čumil se blíží pomalu ale jistě mým 5 USD. Škoda,že jsem se nechal vycukat Kitkatem za 171. Nějaké prostředky ještě jsou, tak jeden z nich ještě ode mě dostane na budku. Asi pozítří.
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 16:57|iv2|(88.101.131.xxx)
Kdyz zemrel Kim cong-il tak trhy sly dolu a kdyz zemrel V. Havel tak nic - to je divne ne?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:58|iv2|(88.101.131.xxx)
Zdar. Mam dotaz: Kdyz ted bude 3 dny statni smutek pojede RMS? Rikali ted v radiu ze nepojede loterie a hazardni hry?
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Uvidíme, jak si dneska poradí Kitkat se sekerou v hlavě. Páteční úder za 171 byl ve větším množství, takže min 150 bych očekával a to do konce tohoto týdne. Prodej Estery za 300 a Vigwamu za 730 zatím nějak nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno19.12. 2011 15:22|zany|(193.86.121.xxx)
Idealismus, který vehnal národ do rukou korupčníků, který zlikvidoval zbrojní průmysl a zaměstnání pro tisíce lidí, který tak dlouho ustupoval až nás menšiny likvidují ve vlastní zemi...
reagovatzobrazit vlákno12.12. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
což znamená že by pomalu ale jistě mohla jít UP,
do mého vysněného 200-220 nebo i výše.
reagovatzobrazit vlákno9.12. 2011 9:19|zany|(94.113.52.xxx)
proč a jaké info podporuje informaci, kterou napsalo fio, viz níže:
Svůj defenzivní statut po posledních zprávách zřejmě ztrácí akcie Telefonica 02.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.