reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 12:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Chains na scénu a křepčit .....
Jdu do šortu na Kitkatu. Smilstvo, co se tam zas dneska děje, bude šeredně potrestáno 15:30. Nedávno jsem prodával za 164. USd byl cca 18 a Kitkat za 9,10. Dnes je USD 17,75 a Kitkat za 8,7 USD. Přesto se u nás prodává za 165!!!. Tohle bude jistý zisk cca 5 procent bez rizika.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 12:25|many|(85.207.10.xxx)
CETV: Chains na scénu a křepčit .....
KaR: hýkání a slaboduchý rýmovačky produkuješ sám. Na to nikoho nepotřebuješ...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 11:53|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Tak jak dneska? Sever nebo Jih?
není podstatné dne, podstatné bude v pondělí. dnes odpoledne v USA, zítra odpoledne v USA , to bude fičák 31.10.2011 Ale kam ?
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 11:21|Edgar|(82.113.55.xxx)
CETV: Tak jak dneska? Sever nebo Jih?
Hele, to já bych taky rád věděl. Včera sem očekával, že se Cetka zvedne, když US indexy šly do plusu, ale po výletu UP nastoupili prodejci a jen tak tak se v závěru urdžela na svém minulém US závěru. 980 tisíc kousků je docela dost, ale třeba to byl jenom plašan, co bral jistotu před koncem summitu. Cetka přeci jen po nedávném propadu šla v procentech hodně nahoru. Navím, zda jí tohle v tuto chvíli nelimituje. Jinak median kolem 19 USD bych docela bral :-) Hlavně rychle pryč od toho 8 dolarovýho strašáka.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 10:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ERSTE BANK: tak co bude?
tak nejak by to mohlo byt, dalsi kolo realizaci kolem 450...ja budu drzet mnohem dele...nakupka 567...:-(
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: DAX 6239
Poptávka na Kobosu za 162. Tady někdo 15:30 zapláče a pořádně...
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: DAX 6239
Áaa, takže chyba. Dolar už za 17,75, takže posouvám nákup Kitkatu na 155.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 9:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: DAX 6239
Jinak měly by růst pouze finanční instituce, takže předpokládám nákup Kitkatu za 157 dle včerejšího close.
reagovatzobrazit vlákno27.10. 2011 6:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: AAA
No i je to tady. Skutečně to všechno roste.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 20:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
AAA Auto Group N.V.: AAA
Já myslím, že dnešní vývoj je jasný. Po summitu očekávám pokles takže to bude růst.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 16:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
AAA Auto Group N.V.: AAA
V kolik je dneska ten summit? Pokud nedopadne dobře a současné poklesy na indexech ještě zesílí, tak to bude zítra zajímavé. Taky budu chytat padající nůž. Jen aby nějaký padal...
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 15:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
CETV: CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...
Můžeš klidně odignorovat zpět, stačí zrušit křížek na ignorelistu.)
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 15:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: FASUJEM...:-)))
To je zas dojeb. Pokles v Améru vydržel jen jeden den. Snad to dneska summit pošle do zdrcujích ztrát.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 11:18|many|(85.207.10.xxx)
CETV: CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...
loudal: toho kříku pro datuma nelituj. Na jednoduchý otázky neodpovídá, každou chvíli mění kabát a plevelí tu rádoby světovýma kravinama. Takže ode mě ho má taky:)
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: Dobrá nebo špatná zpráva
No já si myslím jednoznačně dobrá. jen by bylo dobré vědět z čeho pramení ta ztráta. Sarbu je lišák, jestli je to jen hypotetická ztráta při ocenění aktiv (akcie, dluhopisy atd) tak při konečně ceně na konci roku a účetních uzavěrkách ( v případě regenerace trhu) všechno může být jinač a to diamentálně.
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:21|iv2|(88.101.131.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Tabacek
Co rikate na Tabak - prodavate? nebo jeste cekate?
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 9:10|Edgar|(94.112.35.xxx)
CETV: Dobrá nebo špatná zpráva
Tak já nevím, zda dnešní zpráva je dobrá nebo špatná. Sice provozní zisk je 8,9 mil USD oproti očekávaným 4,8 mil USD, ale celková vykázaná ztráta je 82,2 mil USD oproti očekávaným 50 mil USD. Takže kam dle vás? Sever nebo jih po dorovnání včerejšího US propadu?
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2011 8:56|many|(85.207.10.xxx)
CETV: CETV drtivě překonala očekávání, konsensus byla ztráta 50 UScents/share, skutečností je zisk...
datum: zdravím - jak to koresponduje s tím megašortem? Podají si tlapky?
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 22:11|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: DAX
No, takže žeby začátek korekce?Doufám, že zítřek spustí masakr a nakoupím Kitkat zpět opět za 155. Dnešní pokles byl sice hezký ale je to málo...
reagovatzobrazit vlákno25.10. 2011 15:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Už slyším dusot jeho kopyt ...a zem se zachvěla.....:-)))
Mohli by dneska ušatí shodit tak 2-3 procenta před zítřejším masakrem směrem dolů. Roste to už moc dlouho. Musí to dolů a pořádně.