Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 12:38
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5837 5838 5839 826

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf smrti.

No i další sekera smrti po odchodu z návštěvy dovolila výrazný růst. Dneska prodej Kitkatu za 164 a ejhle, jak najednou není žádný problém jít nad 9 USD.

CETV:  .... to many: Máš smůlu ten CEO CETV již vystřílel všechen prach v pátek (+11%), nyní jen korekce a.

datum: jo, long jsem od cca 150,-, 5lotů. Stop limit nastavenej na 190,-, ale myslím, že ve středu prodám líp než dneska. Nebo si jenom o nějakou desetikačku posunu SL. Takže já jsem v absolutním klídku. Ale v šortu bych teď teda klidnej nebyl :)

ČEZ:  Jak nejlépe prodat akcie ČEZ

Pokud už je máš přepsané na svém účtu v centrálním depozitáři CP, můžeš sama hned prodat na kterékoliv pobočce RM-systému (http://www.rmsystem.cz/kontakty pobočky shodné s Fio bankou). Pokud chceš prodat na burze, tak tam může jedině makléř čili budeš potřebovat smlouvu s makléřem (Fio, Patria atp.) což je asi pro jednorázovou akci zbytečné.
Obecně ale bych teď ČEZ neprodával nebo v nouzi jen část, minimálně se lze těšit příští rok na dividendu když už by nedošlo k nárustu kursu.

CETV:  ....leveraged time of EU!!!

datum: kam až hodláte držet ten megašort na Cetku? Pozítří vyhlásí výsledky nad očekávání s pozitivním výhledem:) Tak abych věděl, kdy poletí kurz přes těch vašich 500000ks do nebes!

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf smrti.

Čekám na nějaké 1-2denní passo doble. Takové 3-4 na PXu směrem dolů. Maxima 950 bodů jsme dneska ťukli, takže se pojede dolů. Ale kam až...? Mě by úplně postačil pád Kitkatu na 155 a níže abych si mohl sjet třetí vlnku.

ERSTE BANK:  DAX 5980

Jeste nejsme ani v pulce seance, ten DAX se muze klidne vratit, ten pohyb dolu, mohl byt jen uzavreni zisku jiz z patku a ocekavaneho gapu ze dnesniho zacatku...takze to vidim na prestavku na obed a pak trada opet do kopecka.. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf smrti.

Tak po prodeji Estery v pátek za 392 (výsledky viditelné již dnes) dneska prodej Kitkatu za 164. Cesty pro oba tituly teda otevřené.

ČEZ:  Shortování.

Radši vezmi ETF, tam jsou trošku menší rizika a hlavně se v nejhorším dá i vysedět.

CETV:  CETV se již nedotkne horního Bollingera nejméně 30 dnů, 11 USD není možno dosáhnout, jediná je cesta


Co do toho pleteš grafy, křivky a pásma. Může to být pořádný start když se sejdou dvě až tři kladne zprávy. první uklidní se EU aspoň na prozatím a všchny trhy budou positivní, druhá 26.10 se budou referovat výsledky za 3Q,a třetí končí reklama na ČT a vidina přesunu inzerce směrem ke komerční Nově a Primě

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

jolly: včera byl v ČNB ""Investiční den s Patrií"" (docela dobrý) a p.Žabža z Patrie tam poměrně věrohodně zdůvodnil, proč je momentálně investice do Pegase dobrou volbou (z pohledu FA) s tím, že Patrie cíluje Pegas na 540,-Kč. Ta analýza stavu firmu byla docela imponující, i když zmínil i poměrně známá negativa.

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Tak aspoň nějaký dobrý skutek :-)

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Es-Age: diky, ze jsi pustil Esteru! :-) konecne muzeme jit UP!

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Tak Estera šla ven za 391,9. No, zisk cca 55 kč celkem. Už jsem se smířil s léty 2006-2008 - tehdy nějaké zisky byly ale vždy sbírány max. po stokorunách. Když jsem zainvestoval víc tak za pár týdnů -50 procent. Takže lepší málo zisku než obrovská ztráta. Velký zisk viditelně v úvahu nepřichází. A navíc : o víkendu summit a ten může dopadnou všelijak. Čili Estera má teď cestu nahoru víceméně otevřenou.

Pegas Nonwovens SA:  Pegas

Gratulace. Já o něm přemýšlel v poslední divi den. Šlo brát za 433 a já si říkal, mrtvá akcie. Po divi spadne a půl roku na předdivi hodnotu se bude škrábat. A ejhle, dneska je i trochu výše a i s divi. Kdo to mohl tušit...

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

No, podíval se pod 160 a to byla chyba...Nákup Kitkatu zpět do Portfolia za 155. Nový strop byl stanoven.

ERSTE BANK:  to Es-Age: Ještě počkej, jak píšu bude to na těch 300 Kč/share,přece nechceš tu sekeru.....

Já vždycky jen do sebe. Bez pozice 300 nebude. Musel jsem nakoupit.

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

Prodána druhá polovina Kitkatu za 160. Teď se už možná pod 160 dlouho nepodívá.

ERSTE BANK:  ERSTE banky sračky ať Vám výjdou kačky....:-)))

Tak dlouho mě Estera svým vzdorem na 386 provokovala, že jsem na ni za 386,5 poslal sekeru smrti. Tímto stanovuji nový dlouhodobý strop.

ERSTE BANK:  ERSTE banky sračky ať Vám výjdou kačky....:-)))

Se mi zda, ze J.D. zacina mit vliv na DAX jako Es-Age na akcie, tim longem zazdil celou rally sakra...

Jirko, zahlas, az ho prodas,aby se mi ulevilo... :-)

CETV:  .....CESTA DOLŮ!!!

hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))

1 5837 5838 5839 826

Indexy

23.06.2026
Graf - DAX

PXdolu-0,162 579,7312:36:42
RMdolu-0,49722,6012:22:34
DJIAnahoru+0,2951 712,7122.06.26
NASDAQdolu-1,3226 166,6023.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,0424 877,2412:17:37


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz