Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 21:31
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 5841 5842 5843 826

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

No, podíval se pod 160 a to byla chyba...Nákup Kitkatu zpět do Portfolia za 155. Nový strop byl stanoven.

ERSTE BANK:  to Es-Age: Ještě počkej, jak píšu bude to na těch 300 Kč/share,přece nechceš tu sekeru.....

Já vždycky jen do sebe. Bez pozice 300 nebude. Musel jsem nakoupit.

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

Prodána druhá polovina Kitkatu za 160. Teď se už možná pod 160 dlouho nepodívá.

ERSTE BANK:  ERSTE banky sračky ať Vám výjdou kačky....:-)))

Tak dlouho mě Estera svým vzdorem na 386 provokovala, že jsem na ni za 386,5 poslal sekeru smrti. Tímto stanovuji nový dlouhodobý strop.

ERSTE BANK:  ERSTE banky sračky ať Vám výjdou kačky....:-)))

Se mi zda, ze J.D. zacina mit vliv na DAX jako Es-Age na akcie, tim longem zazdil celou rally sakra...

Jirko, zahlas, az ho prodas,aby se mi ulevilo... :-)

CETV:  .....CESTA DOLŮ!!!

hele datume, přestaň se ztrapňovat - další výkřiky jsou zbytečný. Dneska to už přeci (cituji z minulého pátku) mělo být o 30% dole, možná i za 100,-. To je ale blbý, že někdo tak namachrovanej se tak těžce plete :))

ERSTE BANK:  Erste

A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)

CETV:  Vy ani nevíte, co vás na CETV čeká, ha-ha-ha!!! Odložený přirozený pokles jen znásobí pád!!!

Nehisterči ""24.10.1929"". To se stává že to špatně ohodnotíš a nasadíš šortky, pak jsi nasraný že musíš za dražší cenu kupovat.
Holt máš ztráto tak to ber sportovně. A 26.10 to nesletí nýbrž vyletí. Tak se rychle zbav šortů nebo se z toho zlázníš.
Už klakasika říká vědět kdy skončít, neber úplatky , neber šorty...

ERSTE BANK:  ERSTE

Tak tak. Říkal jsem to. Dnešní maxima 398,1, takže mi chybělo 0,9 kč. No, bývalo, že i o halíř pokyn nevyšel. Jízda na 350, dějství první :-)

ERSTE BANK:  ERSTE

V roce 2008 jsem ji koupil za 1600 a v březnu 2009 byla za 200. Myslím, že tohle mluví za vše. P.s. ten vzorek pořád držím :-)

ERSTE BANK:  ERSTE

Jenže tehdy byly sekera smrti ještě u mě. Po mém kaufu se už nad 400 nedostane.

ERSTE BANK:  ERSTE

Poslední šance dobře prodat. Strop je 399. Tolik potřebuju, abych se toho zbavil bez ztráty.

ERSTE BANK:  ERSTE

Aj aj, proč sis nepočkal na cca 350?

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

Poté, co jsem nakoupil, k brutálnímu pádu jistě dojde. Jestli až na 300, to nevím i když tiše doufám až v cenu 200. Ale dle zkušeností každý můj nákup přinese minimálně 10-tiprocentní propad v nejbližších dnech. Většinou to je ale tak 30-50 procent dolů.

Novinky na akcie.cz:  DAX

Jaký je odkaz na Ester ve Vídni? Na wienerboerse.at ji nemůžu najít.Dík

ERSTE BANK:  Fund. info - ptf smrti.

Sekera smrti na návštěvě u Estery. V aukci úder za 395, takže blíží se pád minimálně na 300.

New World Resources N.V.:  kupujou?prodávej!

MartD klikni na nick DEERRICK, návod bude v jeho historii, už myslím tady jednou o tom psal.

ERSTE BANK:  divi

jestli treba neklesne - ted hrozi ze erste nevyplati divi vubec.

ERSTE BANK:  divi

taky me to napadlo ale nevim kolik bude dividenda pristi rok ?

Novinky na akcie.cz:  zlato

koledujes si o cerveny krizek tak neser.

1 5841 5842 5843 826

Indexy

23.06.2026
Graf - IXIC

PXnahoru+0,612 599,5316:15:22
RMdolu-0,06725,7616:58:39
DJIAnahoru+0,0151 716,1121:10:36
NASDAQdolu-2,1225 611,9621:10:42
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,9824 893,5817:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz