Dividenda Telefónicy: Dvacka??
Nepříznivý vývoj hospodaření, ukončené zpětné odkupy, ale také teprve nedávno minulé rozhodné dny pro dividendu: Několik důvodů, proč se akcie Telefónicy v současnosti nachází v marasmu 320 korun. Na investory neúčinkuje ani vysoký očekávaný dividendový výnos: Za předpokladu, že by Telefónica zachovala letošní výši výplaty akcionářům, obchodoval by se titul momentálně s výnosem 12,5 %„Akcie v uplynulých týdnech výrazně oslabila. Rozhodujícím faktorem ovlivňujícím kurs akcie zůstává výše očekávaných dividend, a investoři zřejmě přestávají počítat s tím, že se Telefónice v příštích letech podaří udržet stávající čtyři desetikoruny na akcii,“ uvádí Jaroslav Bukovský z agentury ČEKIA. Jaká bude dividenda a dokáže konečně přimět investory k nákupu?
Hlavolam jménem dividenda Telefónicy, čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/1126022511-dividenda-telefonicy-dvacka/
Poslední zprávy
- Akciový výhled
17.06. 09:01 Fio - Denní report - úterý 16.06.2026
16.06. 22:17 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
16.06. 17:40 Fio - Pražská burza rostla
16.06. 16:39 Fio - Kofola v Adriatiku od začátku roku 2027 přestane distribuovat značky PepsiCo
16.06. 12:38 Fio





