Monitor doporučení, 2. týden: Katastrofa na NWR, schizofrenie ČEZ a Erste?
Uplynulý týden nabídl investorům hezkou řádku nových (a často pozoruhodných) názorů na domácí tituly. Celkem jsme jich pro vás napočítali deset: Trio reportů mířilo na adresu domácího těžaře, býky nejvíce zamrzel katastrofický target z Wall Street od Bank of America/Merrill Lynch věštící akcii obrovskou roční ztrátu. Po dvojici reportů si z expertního kolbiště odnesly Erste, ČEZ a VIG: Erste je prý překoupená, ze dvou nových cílů pro ČEZ sálá schizofrenie a VIG stále zůstává růstovou partií. Kompletní soupisku doporučení vydaných ve 3. týdnu tradičně najdete v níže uvedené tabulce.
Přehled investičních doporučení vydaných ve třetím týdnu nového roku, čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/1126636811-monitor-doporuceni-2-tyden-katastrofa-na-nwr-schizofrenie-cez-a-erste/
Poslední zprávy
- Akciový výhled
10.06. 08:59 Fio - Denní report - úterý 09.06.2026
09.06. 22:09 Fio - Americké akcie výrazně oslabují
09.06. 19:56 Fio - Pražská burza posílila s pozitivním vývojem na západoevropských trzích
09.06. 16:46 Fio - Akciový výhled
09.06. 09:01 Fio





