Telefónica: O kolik vzroste kurz díky zpětným odkupům? (s analytiky)
Akcionáři Telefónicy mají dnes malý den D: Telecom totiž spouští další kolo buybacku, a to v objemu 2 % vlastních akcií. „Předchozí kolo odkupu 2 procent akcií, tj. cca 6,44 mil. akcií stihla společnost loni zrealizovat za 6 měsíců. Za vlastní akcie tehdy utratila 2,481 mld. Kč, tj. průměrná cena dosáhla cca 385 Kč,“ komentuje Jiří Zendulka z domácího BHS. Připomeňme, že loňské zpětné odkupy se postaraly o solidní rally akcií Telefónicy: Titul narostl o více než deset procent. Investoři se tak logicky ptají, jak silný efekt zpětných odkupů očekávat letos. Přinášíme vám názor několika domácích renomovaných analytiků.
Telefónica ohlásila zpětné odkupy, pomohou akcii opět k jedenáctiprocentnímu zisku? S analytiky na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/1127546811-telefonica-o-kolik-vzroste-kurz-diky-zpetnym-odkupum-s-analytiky/
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 12.06.2026
12.06. 22:05 Fio - Indexy končí týden v zeleném
12.06. 22:02 Fio - Zámoří na pozitivní vlně
12.06. 19:00 Fio - Pražská burza kopírovala zahraniční růst
12.06. 16:39 Fio - Adobe zveřejnila výsledky za 2Q nad odhady a zvýšila celoroční výhled, oznámila ale odchod CFO
12.06. 09:43 Fio





