Trhy v roce 2007: Čím překvapí SPADové emise? (průzkum ČEKIA)
Sbohem roku 2006, vítej roku 2007 – řada investorů se už v mysli pomalu loučí s končícím rokem a začíná se zamýšlet nad tím, co trhy v těch následujících 12 měsících čeká. V této souvislosti Česká kapitálová informační agentura počátkem prosince oslovila analytiky a tradery předních brokerských domů působících na českém trhu se sérií dotazů týkajících se vyhlídek jak globálních trhů, tak i samotné pražské burzy a jednotlivých SPADových titulů. Server iPOINT jejich názory a očekávání přinese v seriálu několika článků s názvem Trhy v roce 2007.
První dotaz zněl: Jak se dle vašeho názoru bude v roce 2007 dařit jednotlivým akciovým trhům – USA, Evropa, Asie a emerging markets? Jaké faktory budou determinovat očekávaný vývoj? Odpovědi respondentů průzkumu agentury ČEKIA najdete zde. Druhý dotaz zněl: Co čeká v příštím roce pražskou burzu? Odpovědi najdete zde. A nyní číslo tři ... Čím v roce 2007 překvapí jednotlivé SPADové emise? Kterou z nich preferujete a proč?
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/trhy-v-roce-2007-cim-prekvapi-spadove-emise-pruzkum-cekia-cast-i.html
Poslední zprávy
- Lockheed Martin reportoval výsledky za 3Q, negativně trh vnímá snížení výhledu free cash flow
21.10. 16:55 Fio - Burza na červené nule
21.10. 16:45 Fio - Projekce hospodaření Moneta Money Bank za 3Q 2025
21.10. 16:17 Fio - Philip Morris International zveřejnil výsledky za 3Q, dařilo se bezdýmným produktům
21.10. 15:05 Fio - Coca-Cola reportovala za 3Q porovnatelný zisk na akcii nad odhady analytiků
21.10. 14:33 Fio