Hvězdné Orco (2), nešťastná Erste (4), ČT a KB tj. monitor investičních doporučení 2.týdne
"Pražská burza vstoupila i do druhého letošního týdne optimisticky a indexy se tak v pondělí dostaly na nová historická maxima. Ve zbytku týdne indexy ztrácely či stagnovaly a v mezitýdenním srovnání tak lehce ztratily. Návrat burzy z historických maxim měla na svědomí především Erste bank, Komerční banka a Český Telecom, v závěru týdne i Čez a Zentiva.," shrnuli uplynulý obchodní týden na pražské burze makléři ze společnosti Fio. Obchodování mimo jiné ovlivnilo 7 nově vydaných investičních doporučení pro SPADové emise.
V hvězdné rally pokračuje Orco, na jehož konto přibyly dva upgrady s cílovou cenou nad 80 euru a to do Patria a ING. Obě investiční doporučení jsou nastaveny na stupeň "koupit".
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/detail.php?article=53641
Poslední zprávy
- Denní report - úterý 16.06.2026
16.06. 22:17 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
16.06. 17:40 Fio - Pražská burza rostla
16.06. 16:39 Fio - Kofola v Adriatiku od začátku roku 2027 přestane distribuovat značky PepsiCo
16.06. 12:38 Fio - Akciový výhled
16.06. 09:04 Fio





