ČEZ postoupil do dalšího kola soutěže na Muntenia Sud ... a co na to L.Vinklát z ČS?
ČEZ postoupil do dalšího kola soutěže na prodej 67,5% podílu v rumunském distributorovi elektřiny Muntenia Sud. DAlšími zájemci jsou RWE Energy, Gaz de France, Enel a Iberdrola. Podle zdroje Reuters rumunská privatizační komise uvedla, že 67,5% podíl byl oceněn na nejméně 750 mil. eur. Rumunský ekonomický tisk také uvedl částku okolo 750 mil. eur, ale pouze jako anonymní spekulaci. Vítěz tendru by měl být znám do konce května.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/detail.php?article=55584
Poslední zprávy
- Akciový výhled
17.06. 09:01 Fio - Denní report - úterý 16.06.2026
16.06. 22:17 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
16.06. 17:40 Fio - Pražská burza rostla
16.06. 16:39 Fio - Kofola v Adriatiku od začátku roku 2027 přestane distribuovat značky PepsiCo
16.06. 12:38 Fio





