Polská burza ztrácí přes 2.4%.
WIG ztrácí 2.47%, 44,266.01b, když oslabuje většina titulů tvořící tento index (19 titulů z 20 ve ztrátě). Nejvíce ztrátovými jsou AGORA -4.81% 2.2a/a, BIOTON – 6.97%, 2.30/a, BRE – 3.89%, 8.5/a, KGHM – 4.96%, 6.5/a, LOTOS – 3.87%, 2.1/a.
Poslední zprávy
- Pražská burza zakončila v zeleném
11.06. 16:34 Fio - Oracle zveřejnila výsledky za 4Q mírně nad odhady, investory znepokojují vysoké kapitálové výdaje
11.06. 09:23 Fio - Akciový výhled
11.06. 09:16 Fio - Denní report - středa 10.06.2026
10.06. 22:18 Fio - Plošný pokles na pražské burze
10.06. 16:41 Fio





