Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 11.6.2026 21:10
Akcie.cz»Zpravodajství»Komentáře a doporučení»Polská burza ztrácí přes 2.4%.

Zpravodajství

Polská burza ztrácí přes 2.4%.

15.05.2006 10:59:00 | Fio banka

WIG ztrácí 2.47%, 44,266.01b, když oslabuje většina titulů tvořící tento index (19 titulů z 20 ve ztrátě). Nejvíce ztrátovými jsou AGORA -4.81% 2.2a/a, BIOTON – 6.97%, 2.30/a, BRE – 3.89%, 8.5/a, KGHM – 4.96%, 6.5/a, LOTOS – 3.87%, 2.1/a.

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

ATS3 434,00+4,63
NLOK536,00+3,88
UQA429,00+2,78
EOAN443,50+2,08
VIG1 507,00+1,89

Zajímavé poklesy

PVT1,20-7,69
IMO366,00-5,06
PRIUA788,00-2,48
OTP2 752,00-2,45
SHELL899,00-2,28

Kurzovní lístek

EURstejne24,1950,00
HUFdolu6,810-0,29
JPYdolu13,067-0,02
PLNnahoru5,690+0,08
USDdolu20,976-0,05

demo-e-broker

Indexy

11.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,332 529,4516:15:21
RMnahoru+0,76684,5416:57:52
DJIAnahoru+1,7150 773,3020:49:15
NASDAQnahoru+1,8425 632,6920:49:22
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,0624 209,7117:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz