TELEFÓNICA O2 CZECH REPUBLIC - FINANČNÍ VÝSLEDKY ZA PRVNÍ POLOLETÍ 2006 (oficiální zpráva)
Telefónica O2 Czech Republic, a.s. oznamuje své neauditované konsolidované finanční výsledky za první pololetí roku 2006 připravené v souladu s Mezinárodními standardy účetního výkaznictví (IFRS).
Do 30. června 2006 tvořily skupinu ČESKÝ TELECOM, právního předchůdce skupiny Telefónica O2 Czech Republic, ČESKÝ TELECOM, a.s. (ČESKÝ TELECOM), Eurotel Praha, spol. s r.o. (Eurotel) a další menší společnosti. S účinností od 1. července 2006 došlo ke zrušení společnosti Eurotel bez likvidace a převodu jmění Eurotelu na jediného společníka, ČESKÝ TELECOM. K uvedenému datu došlo rovněž ke změně obchodního názvu ČESKÉHO TELECOMU na Telefónica O2 Czech Republic.
Další informace na iPOINT, http://ipoint.financninoviny.cz/telefonica-o2-czech-republic-financni-vysledky-za-prvni-pololeti-2006-oficialni-zprava.html
Poslední zprávy
- Softwarová společnost NiCE ve 2Q překonala očekávání a mírně zvýšila celoroční výhled zisku
05.08. 14:42 Fio - Shopify zveřejnil výnosy za 2Q výrazně nad odhady, hrubý objem zboží vzrostl o 32 %
05.08. 14:36 Fio - Společnost Eli Lilly ve 2Q opět výrazně překonala očekávání a znovu navýšila výhled tržeb
05.08. 13:25 Fio - Novo Nordisk reportoval za 2Q a zvýšil výhled, pilulka Wegovy ale zaostala za očekáváním investorů
05.08. 11:53 Fio - SpaceX v prvním reportu po IPO překonal očekávání, akcie ale srážejí investice do AI
05.08. 10:34 Fio





