Telefónica: Goldman Sachs stahuje nejnižší cíl na trhu!
Takřka houbu na hotovost připomíná Telefónica a akcionáři visí na rtech vedení, co s ní udělá. „Existují další možnosti (ve využití zásob hotovosti, pozn. red.), které bude společnost jistě zvažovat v průběhu roku a bude o nich informovat akcionáře,“ vzkázal v pátek management. Podle Tomáše Tomčányho z Patria Finance může mít Telefónica v závěru roku až dvacetikorunu přebytečné hotovosti na akcii. Patria doporučuje nákup titulu v případě výrazného oslabení. Dnes promluvil na adresu telecomu Goldman Sachs. Letos třetího února investiční jednička vypustila do světa nový target, který investory vyděsil: 333 Kč. A přestože mnoho překvapivých momentů výsledovka Telefónicy neukázala, zámořským analytikům to postačilo pro poměrně zásadní změnu dosavadního názoru na titul. Krom parametrů reportu z Wall Street si rovněž povíme o úpravě cíle Telefónicy z dílen japonské Nomury.
Nejnižší cíl pro telecom zmizel, mohou si investoři oddychnout? Čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/24845825-telefonica-goldman-sachs-stahuje-nejnizsi-cil-na-trhu/
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





