Telefónica: Goldman Sachs stahuje nejnižší cíl na trhu!
Takřka houbu na hotovost připomíná Telefónica a akcionáři visí na rtech vedení, co s ní udělá. „Existují další možnosti (ve využití zásob hotovosti, pozn. red.), které bude společnost jistě zvažovat v průběhu roku a bude o nich informovat akcionáře,“ vzkázal v pátek management. Podle Tomáše Tomčányho z Patria Finance může mít Telefónica v závěru roku až dvacetikorunu přebytečné hotovosti na akcii. Patria doporučuje nákup titulu v případě výrazného oslabení. Dnes promluvil na adresu telecomu Goldman Sachs. Letos třetího února investiční jednička vypustila do světa nový target, který investory vyděsil: 333 Kč. A přestože mnoho překvapivých momentů výsledovka Telefónicy neukázala, zámořským analytikům to postačilo pro poměrně zásadní změnu dosavadního názoru na titul. Krom parametrů reportu z Wall Street si rovněž povíme o úpravě cíle Telefónicy z dílen japonské Nomury.
Nejnižší cíl pro telecom zmizel, mohou si investoři oddychnout? Čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/24845825-telefonica-goldman-sachs-stahuje-nejnizsi-cil-na-trhu/
Poslední zprávy
- Denní report - úterý 09.06.2026
09.06. 22:09 Fio - Americké akcie výrazně oslabují
09.06. 19:56 Fio - Pražská burza posílila s pozitivním vývojem na západoevropských trzích
09.06. 16:46 Fio - Akciový výhled
09.06. 09:01 Fio - Denní report - pondělí 08.06.2026
08.06. 22:16 Fio





