NWR padlo: Ať žije NWR! Čekání na návrat
Přijde vám dnes pražská burza trochu pustá? Bude to asi tím, že na parketu postrádáte jednoho z nejvýraznějších domácích hráčů – NWR. Těžař se na pár týdnů odmlčí: V souvislosti s tzv. reinkorporací společnosti New World Resources dochází ke dni 22. dubna 2011 k ukončení činnosti všech tvůrců trhu ve SPAD na emisi NWR (ISIN NL0006282204). Emise bude nadále obchodována v rámci automatických obchodů. „Předpokládám, že po úspěšné reinkorporaci společnosti se všichni stávající tvůrci trhu ujmou opět svojí role a budou podporovat likviditu nové společnosti NWR Plc,“ uváděl Petr Koblic, generální ředitel Burzy cenných papírů Praha. Triumfální návrat na parket se očekává příští týden v pátek, tedy 6. května.
NWR: Po pauze opět v kondici! Čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/26241074-nwr-padlo-at-zije-nwr-cekani-na-navrat/
Poslední zprávy
- Denní report - středa 17.06.2026
17.06. 22:25 Fio - Kofola ČeskoSlovensko: Dividenda za rok 2025 schválena valnou hromadou
17.06. 21:01 Kofola ČS a.s. - Pražská burza pokračovala v růstu
17.06. 16:36 Fio - Akciový výhled
17.06. 09:01 Fio - Denní report - úterý 16.06.2026
16.06. 22:17 Fio





