Dostane ČEZ méně emisních povolenek? ... s J.Židoněm z ČS
ČEZ: NAP II aneb novinky kolem rozdělování povolenek
Podle nejnovějších zpráv společnost ČEZ v současnosti finalizuje dohodu s vládou ohledně reinvestic zisku z obchodování s emisními povolenkami do efektivnějších (rozuměj emitující méně povolenek) výrobních zařízení. Tomáš Chmelík z ČEZu ještě dodal, že peníze získané z přebytku povolenek poputují do čehokoliv, co následně sníží jejich emisi. (Bloomberg)
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/dostane-cez-mene-emisnich-povolenek-s-j-zidonem-z-cs.html
Poslední zprávy
- Denní report - pondělí 15.06.2026
15.06. 22:09 Fio - Pozitivní nálada na světových trzích podpořila i pražskou burzu
15.06. 16:27 Fio - Akciový výhled
15.06. 08:58 Fio - Denní report - pátek 12.06.2026
12.06. 22:05 Fio - Indexy končí týden v zeleném
12.06. 22:02 Fio





