Zlato oslabilo z rekordních cen
Včera zlato v New Yorku kleslo v důsledku vlny optimismu, která zasáhla mnohé investory poté, co se U.S. Kongres dokázal dohodnout na kompromisu vedoucímu ke zvýšení dluhového stropu. Akutní hrozba bankrotu USA byla tak na nějakou dobu zažehnána. Lídři jak Demokratů, tak i Republikánů se shodli na zvýšení dluhového limitu ve výši nejméně 2,1 trilionu USD. Prosincové zlato tak včera na CME oslabilo o 9,5 USD na 1621,70 USD za trojskou unci.
Poslední zprávy
- Pozitivní nálada na světových trzích podpořila i pražskou burzu
15.06. 16:27 Fio - Akciový výhled
15.06. 08:58 Fio - Denní report - pátek 12.06.2026
12.06. 22:05 Fio - Indexy končí týden v zeleném
12.06. 22:02 Fio - Zámoří na pozitivní vlně
12.06. 19:00 Fio





