K čemu použije ČEZ peníze z prodeje eurobondů? .... s J.Židoněm z ČS
ČEZ prodává eurobondy za 500 milionu EUR splatné v roce 2013 s kupónem 4.125%. Prémie je nějakých 63 bazických bodů nad vládními dluhopisy, cože je relativně málo. ČEZ si to „zasloužil“ výbornými ratingy, které odrážejí jeho finanční situaci.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/k-cemu-pouzije-cez-penize-z-prodeje-eurobondu-s-j-zidonem-z-cs.html
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 12.06.2026
12.06. 22:05 Fio - Indexy končí týden v zeleném
12.06. 22:02 Fio - Zámoří na pozitivní vlně
12.06. 19:00 Fio - Pražská burza kopírovala zahraniční růst
12.06. 16:39 Fio - Adobe zveřejnila výsledky za 2Q nad odhady a zvýšila celoroční výhled, oznámila ale odchod CFO
12.06. 09:43 Fio





