CME? 43 % p. a.! Podle ČS vychází mediální hvězda!
„Reklamní trhy v Rumunsku a Bulharsku se vyvíjí mírně hůře, než námi původně očekávaná meziroční téměř stagnace. Navíc bereme v úvahu slabší výhled jak světové ekonomiky, tak i ekonomiky v regionu SVE, který má dopad na odhadovaný růst reklamních trhů. Navzdory tomu stále očekáváme, že reklamní trh letos bude pokračovat v oživení v ČR, na Slovensku a také ve Slovinsku,“ uvádí analytici České spořitelny v dnešní analýze mediální společnosti CME. Na růst tohoto titulu čeká už hezkých pár generací investorů a analytici České spořitelny považují CME za možnou alternativu pro býčí investory. „CME má dobrou pozici mezi televizními provozovateli v regionu SVE s vynikající sledovaností napříč trhy, což při reálném oživení mělo podpořit její výsledky. Nicméně očekáváme, že tržby v období 2011-16 porostou ročně v průměru o 9,8 % tažené segmentem nových médií (průměrné roční tempo růstu 20 %) a distribučním segmentem (průměrné roční tempo růstu 15,6 %). Provozní výkonnost by se ve zmíněném období měla meziročně v průměru zvyšovat o 17,6 % díky své vysoké provozní páce,“ uvádí analýza. A parametry reportu spolu s důvody? Nižší, přesto však relativně vysoký cíl a upgrade… Čtěte dále...
CME: Hvězda na investičním nebi? Možná ano, čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/27361114-cme-43-p-a-podle-cs-vychazi-medialni-hvezda/
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 12.06.2026
12.06. 22:05 Fio - Indexy končí týden v zeleném
12.06. 22:02 Fio - Zámoří na pozitivní vlně
12.06. 19:00 Fio - Pražská burza kopírovala zahraniční růst
12.06. 16:39 Fio - Adobe zveřejnila výsledky za 2Q nad odhady a zvýšila celoroční výhled, oznámila ale odchod CFO
12.06. 09:43 Fio





