Brána do roku 2012: NWR nebo ČEZ nebo Erste nebo TO? Happy New Year!
NWR: Trh jej v panickém očekávání recese neprávem opomíjí? Erste: Fundamentálně sice krizí utrpěla, nicméně kurz akcie je neadekvátně nízko? Komerční banka: Hází investoři banky do jednoho pytle a podceňují výkonnost české ekonomiky? CME: Předčasně zlomená hůl nad emisí, jejíž den jednou přijde? ČEZ: Poněkud zaprášené rodinné stříbro? Telefónica: Zapomíná trh, že na současném kurzu stále ještě může nabídnout takřka 11% dividendový výnos? VIG: Silný titul zapomenutý kvůli bankám? Pojďme se přiblížit k odpovědím na zmíněné otázky spolu s analytiky. V rámci předvánočního průzkumu jsme se renomovaných odborníků zeptali na jejich tipy na domácím trhu pro nadcházející rok. Krom favoritů příštích dvanácti měsíců nám analytici prozradí i svůj názor na tržní propadáky. Komu bude lépe se po Silvestru vyhnout?
Analytici prozrazují své SPADové tipy a hrozby pro rok 2012: Čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/28623514-brana-do-roku-2012-nwr-nebo-cez-nebo-erste-nebo-to-happy-new-year/
Poslední zprávy
- Denní report - pondělí 15.06.2026
15.06. 22:09 Fio - Pozitivní nálada na světových trzích podpořila i pražskou burzu
15.06. 16:27 Fio - Akciový výhled
15.06. 08:58 Fio - Denní report - pátek 12.06.2026
12.06. 22:05 Fio - Indexy končí týden v zeleném
12.06. 22:02 Fio





