Orcu se nelíbí snížení ratingu od Moody´s (oficiální sdělení)
Vyjádření k ratingu Moody’s pro Orco Property Group Luxembourg, 31. října 2006. Ratingová agentura Moody’s udělila dne 27. října 2006 společnosti Orco Property Group následující ratingy:
Firemní stupnice hodnocení B2
Dlouhodobé hodnocení pro ČR Baa3.cz
Krátkodobé hodnocení pro ČR CZ-3
Výhled stabilní Společnost ORCO je velmi překvapená přísností tohoto ratingu v porovnání s předchozím ratingem vydaným Českou ratingovou agenturou, která je nyní součástí Moody’s, a to tím více s přihlédnutím k expanzi a kladným výsledkům skupiny v souvislosti s akvizicemi a dobrými finančními podmínkami společnosti během minulého roku.
Další informace na iPOINT, http://ipoint.financninoviny.cz/orcu-se-nelibi-snizeni-ratingu-od-moody-s-oficialni-sdeleni.html
Poslední zprávy
- Honeywell Aerospace v prvním reportu po spin-offu snížil celoroční výhled
06.08. 15:54 Fio - Duolingo ve 2Q zrychlilo růst uživatelů, společnost ale poskytla konzervativní výhled na 3Q
06.08. 15:23 Fio - Softwarová společnost Figma zveřejnila výnosy za 2Q nad odhady, výhled na 3Q však zklamal
06.08. 14:33 Fio - MercadoLibre ve 2Q překonal odhady tržeb i zisku, marže ale dál klesají kvůli investicím
06.08. 14:19 Fio - ČEZ: odhady hospodaření za 2Q 2026
06.08. 12:00 Fio





