Na Facebooku si možná již brzy zahrajete hazardní hry o reálné peníze
Bude se jednat o historicky první facebook aplikaci, kde se bude hrát o reálné peníze. Aplikaci bude Facebook zatím testovat jen na svých britských uživatelích, kteří budou muset být starší 18 let. Bingo a další hazardní online hry jsou v Británii velmi populární a dobře regulovány.
Další facebook aplikace s hazardními hrami jsou již na cestě. V příštích týdnech by Facebook měl spustit i online herní automaty a jeho herní partner Zynga (ZNGA) plánuje uvést bingo i poker o reálné peníze příští rok.
Tímto krokem se Facebook snaží dát signál svým akcionářům, že má zájem zpeněžit svoji širokou bázi aktivních uživatelů. Ovšem naskýtá se otázka, zdali vstup do světa gamblingu nakonec nepřinese jen trable v podobě soudních tahanic, jelikož velký podíl uživatelů na Facebooku tvoří nezletilé děti.
Akcie Facebooku rostou v premarketu o 1,23 % na 22,19 USD.
Zdroj: Gamesys, Telegraph
Áron Berezkin
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,20
29.07. 10:45 Fio - Vývoj cen komodit: Ropa (+3,91 %), stříbro (+0,78 %), zemní plyn (-0,67 %)
29.07. 10:45 Fio - Erste: Morgan Stanley zvyšuje cílovou cenu na 120 EUR při zachování doporučení
29.07. 09:49 Fio - Frankfurtská burza v úvodu roste, výsledky reportovaly Deutsche Bank, Porsche a další
29.07. 09:48 Fio - Erste Group zveřejnila finanční cíle do roku 2030
29.07. 09:37 Fio





