Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 12.6.2026 12:57
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Deutsche Bank ve ztrátě

Zpravodajství

Deutsche Bank ve ztrátě

31.01.2013 10:38:24 | Fio banka

Deutsche Bank, největší evropská banka, skončila ve čtvrtém kvartálu ve ztrátě, která převýšila odhady analytiků. Ztráta ve výši 2,17 miliardy euro byla asi osmkrát větší než činil analytický konsenzus. Ve čtvrtém čtvrtletí v roce 2011 bylo dosaženo zisku 147 milionů euro. Divize korporátního bankovnictví a cenných papírů, tradičně nejsilnější část investičního bankovnictví Deutsche Bank, vykázala čtvrtletní ztrátu 548 milionů euro.

Výsledky banky byly ovlivněny odpisem goodwillu. Deutsche Bank také zaúčtovala náklady ve výši 1 miliardy eur spojených s vyšetřováním kvůli údajné manipulaci s referenční sazbou Libor.

Akcie Deutsche Bank rostou o 0,96 %.

Zdroj: Bloomberg, Reuters


Lukáš Brodníček
Fio banka, a.s.

Autor: Lukáš Brodníček

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

ATS3 434,00+4,63
NLOK536,00+3,88
UQA429,00+2,78
EOAN443,50+2,08
VIG1 507,00+1,89

Zajímavé poklesy

PVT1,20-7,69
IMO366,00-5,06
PRIUA788,00-2,48
OTP2 752,00-2,45
SHELL899,00-2,28

Kurzovní lístek

EURstejne24,1950,00
HUFdolu6,810-0,29
JPYdolu13,067-0,02
PLNnahoru5,690+0,08
USDdolu20,976-0,05

demo-e-broker

Indexy

12.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+1,712 572,6812:57:10
RMnahoru+2,76703,4312:50:55
DJIAnahoru+1,8650 848,7511.06.26
NASDAQnahoru+2,5425 809,6612.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+1,5424 581,3812:37:32


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz