Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 11.6.2026 21:40
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Polsko ztratilo téměř 2 %

Zpravodajství

Polsko ztratilo téměř 2 %

17.04.2013 17:45:13 | Fio banka
WIG 20 oslabil o 1,94 % na 2304,59 b.

Polské akcie po včerejší pauze výrazně oslabily a rozšířily pondělní ztrátu. Nejvíce oslabil Kernel (KER; -7,84 %). Výrobce mědi KGHM (KGH) oslabil při poklesu ceny komodity o 7,34 %. Výrazně si pohoršil také Tauron (TPE; -6,24 %).
Do plusu se dostaly tři společnosti. PGNiG (PGN) si připsal 1,26 %.


Rudolf Plachý
Fio banka, a.s.

Autor: Rudolf Plachý

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

ATS3 434,00+4,63
NLOK536,00+3,88
UQA429,00+2,78
EOAN443,50+2,08
VIG1 507,00+1,89

Zajímavé poklesy

PVT1,20-7,69
IMO366,00-5,06
PRIUA788,00-2,48
OTP2 752,00-2,45
SHELL899,00-2,28

Kurzovní lístek

EURstejne24,1950,00
HUFdolu6,810-0,29
JPYdolu13,067-0,02
PLNnahoru5,690+0,08
USDdolu20,976-0,05

demo-e-broker

Indexy

11.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,332 529,4516:15:21
RMnahoru+0,76684,5416:57:52
DJIAnahoru+1,7450 789,5421:19:25
NASDAQnahoru+2,1125 700,8421:19:18
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,0624 209,7117:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz