Polsko ztratilo téměř 2 %
Polské akcie po včerejší pauze výrazně oslabily a rozšířily pondělní ztrátu. Nejvíce oslabil Kernel (KER; -7,84 %). Výrobce mědi KGHM (KGH) oslabil při poklesu ceny komodity o 7,34 %. Výrazně si pohoršil také Tauron (TPE; -6,24 %).
Do plusu se dostaly tři společnosti. PGNiG (PGN) si připsal 1,26 %.
Rudolf Plachý
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Americké indexy posilují
11.06. 18:56 Fio - Německé akcie nepatrně posílily
11.06. 17:58 Fio - S&P 500 posiluje navzdory hrozbám úderů na Írán a vyšší inflaci cen výrobců
11.06. 15:55 Fio - Americké futures kontrakty posilují
11.06. 14:57 Fio - USA: Index výrobních cen v květnu meziměsíčně vzrostl o 1,1 % při očekávání 0,7 %
11.06. 14:56 Fio





