Pražská burza otevírá v červeném
V úvodu seance se pražská burza nachází v záporném teritoriu. Nejvíce ztrátovým titulem je Pilulka (-3,95 %). Ztrácí rovněž ČEZ (-1,53 %) a VIG (-0,99 %). V zeleném je Kofola (+0,74 %), Philip Morris (+0,61 %) a Komerční banka (+0,30 %).
Jakub Němec
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Index S&P 500 vstupuje do nového týdne růstem, tažen technologiemi
08.06. 22:13 Fio - Wall Street po propadech z pátku roste
08.06. 19:45 Fio - Frankfurtská burza uzavřela pondělní obchodování v červených číslech
08.06. 19:00 Fio - Wall Street koriguje páteční ztráty, společnost Campbell’s reportovala výsledky hospodaření
08.06. 16:08 Fio - Manažerské obchody: V květnu byl aktivní manažer Moneta Money Bank
08.06. 15:51 Fio





