M2C rozšiřuje spolupráci s e-commerce společností o 16 objektů ve střední a západní Evropě
Český poskytovatel správy a digitalizace budov Mark2Corporation (M2C) oznámil rozšíření spolupráce s globální e-commerce společostí. Nově bude společnost zajišťovat služby fyzické ostrahy v 16 nových objektech ve střední a západní Evropě. Kontrakt byl uzavřen na 2 roky s opcí na prodloužení o 1 rok. Odhadovaná roční hodnota kontraktu je přibližně 8,09 mil. EUR (197,87 mil. Kč).
Kontrakt by měl představovat dle společnosti 28 % očekávaných ročních tržeb v rámci západní Evropy. Společnost zároveň předpokládá v budoucnu dodatečné nasazení technologií, které v rámci tohoto kontraktu nejsou implementovány.
Komentář generálního ředitele M2C
„Jde o ukázku důvěry, kterou nám globální hráči v oblasti e-commerce a logistiky dlouhodobě projevují. Vstup na německý a polský trh v tomto objemu a obsahu podtrhuje naši připravenost poskytovat špičkové služby i v nejnáročnějším provozním prostředí,“ uvedl JUDr. Matěj Bárta, generální ředitel Skupiny M2C.
Akcie M2C
Akcie společnosti M2C (BAAMACIN) dnes na pražské burze posilují o 0,72 % na 280,0 Kč. Na RM-SYSTÉMu se akcie obchodují rovněž za 280,0 Kč.
Zdroj: M2C
Jakub Němec
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza uzavřela týden v zelených číslech
22.05. 18:01 Fio - VIG: Valná hromada schválila dividendu 1,73 EUR na akcii
22.05. 17:11 Fio - USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan v květnu podle konečných dat na 44,8 b.
22.05. 16:09 Fio - Americké akcie míří k nejdelší sérii týdenních zisků od roku 2023
22.05. 15:57 Fio - Americké futures kontrakty rostou
22.05. 14:58 Fio





