Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 6.6.2026 4:10
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Deutsche Boerse zdvojnásobí kapacitu elektronického...

Zpravodajství

Deutsche Boerse zdvojnásobí kapacitu elektronického obchodního systému

04.02.2008 11:37:31 | Fio banka

Nová generace obchodního elektronického systému Xetry bude schopna oproti současnému stavu zpracovat dvojnásobné množství obchodů. Deutsche Boerse (DB1) plánuje spuštění nového systému na konci letošního dubna.

Akcie operátora frankfurtské burzy posilují o 1,65% na 122,94 EUR.

Autor: Daniel Marván

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA392,00+3,16
DSPW466,00+3,10
PRIUA816,00+2,00
WPS31,20+1,30
VIG1 458,00+0,97

Zajímavé poklesy

HARDW8,10-12,43
PILLE124,00-7,46
FACC383,00-6,01
TABAK18 620,00-5,67
PEN7,00-3,31

Kurzovní lístek

EURnahoru24,165+0,22
HUFnahoru6,823+0,16
JPYnahoru12,986+0,26
PLNnahoru5,708+0,13
USDnahoru20,759+0,24

demo-e-broker

Indexy

06.06.2026
Graf - PX

PXdolu-0,352 527,2305.06.26
RMnahoru+0,21684,3405.06.26
DJIAdolu-1,3550 866,7805.06.26
NASDAQdolu-3,8825 789,3805.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7524 759,0505.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz