Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 8.6.2026 0:34
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»RadNet ohlásil čtvrtletní ztrátu

Zpravodajství

RadNet ohlásil čtvrtletní ztrátu

31.03.2008 13:24:02 | Fio banka

RadNet Inc (RDNT), provozovatel diagnostických služeb, vykázal za 4Q větší ztrátu, když byl zasažen několika nepeněžními výdaji a většími jednorázovými položkami. Čistá ztráta za období byla 11,7 mil USD / 33c na akcii v porovnání se ztrátou 11 mil USD / 35c na akcii za stejné období o rok dříve. Upravené příjmy za čtvrtletí činily 110,9 mil USD. Analytici v průměru očekávali zisk 1c na akcii a příjmy 112,1 mil USD. Pro rok 2008 odhaduje společnost příjmy 470 – 500 mil USD.

Akcie RDNT v pátek zakončily na 6,97 USD/a.

Autor: Michal Beran

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA392,00+3,16
DSPW466,00+3,10
PRIUA816,00+2,00
WPS31,20+1,30
VIG1 458,00+0,97

Zajímavé poklesy

HARDW8,10-12,43
PILLE124,00-7,46
FACC383,00-6,01
TABAK18 620,00-5,67
PEN7,00-3,31

Kurzovní lístek

EURnahoru24,165+0,22
HUFnahoru6,823+0,16
JPYnahoru12,986+0,26
PLNnahoru5,708+0,13
USDnahoru20,759+0,24

demo-e-broker

Indexy

08.06.2026
Graf - PX

PXdolu-0,352 527,2305.06.26
RMnahoru+0,21684,3405.06.26
DJIAdolu-1,3550 866,7805.06.26
NASDAQdolu-3,8825 789,3805.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7524 759,0505.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz