Americké trhy ukončují týden ztrátami
Americké trhy si v dnešní seanci připisují nejvyšší ztráty za 3 týdny. Za negativním vývojem stojí výsledky společnosti General Electric (GE), která vykázala nečekaný pokles zisku. Postižena byla její finanční divize, která doplatila na kreditní krizi. Akcie GE propadají o 13%, což je nejvíce za 20 let. Společnosti 3M Co.(MMM, -2,3%) a Disney Co.(DIS, -3,5%) také výrazně oslabují, celkově 26 titulů patřících do indexu Dow 30 (-2,04%)oslabuje. Technologický index ztrácí ještě víc, propadá o 2,56%, zatímco S&P 500 -2,03%.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





