Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 9.6.2026 22:59
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»ArcelorMittal zvýší ceny oceli v US

Zpravodajství

ArcelorMittal zvýší ceny oceli v US

16.04.2008 10:25:37 | Fio banka

Největší výrobce oceli na světě, ArcelorMittal (MT), plánuje zvýšit ceny na některé dodávky oceli v US o $250 na tunu, aby se vypořádala s rostoucími náklady na energie a železnou rudu. Přirážka se bude vztahovat na všechny objednávky válcované oceli s dodávkou k 5. květnu nebo později. Nebude se tak vztahovat na spotové prodeje. Cena válcované oceli v US se v březnu vyšplhala na $740/tunu když na začátku měsíce se obchodovala za $665/tunu.

Akcie MT včera posílily na $85,79 ( 0,99%).

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA440,00+12,24
ATS3 532,00+7,23
DSPW499,50+5,83
HARDW8,30+3,75
VIG1 483,00+3,34

Zajímavé poklesy

MATTE18 000,00-6,74
NOKIA289,00-6,17
OMV1 425,50-5,06
FIXZO57,00-5,00
WPS30,00-3,85

Kurzovní lístek

EURnahoru24,170+0,28
HUFnahoru6,799+0,23
JPYnahoru13,041+0,70
PLNnahoru5,704+0,15
USDnahoru20,888+0,58

demo-e-broker

Indexy

09.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,982 548,8716:15:29
RMdolu-0,27681,5416:55:30
DJIAnahoru+0,1750 872,1122:03:56
NASDAQdolu-1,6325 507,7222:02:23
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7424 433,0617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz