PMC-Sierra ohlásila ztrátu $22,7 mil.
Výrobce čipů pro vysokorychlostní telekomunikační zařízení, PMC-Sierra Inc. (PMCS), vykázal svoji devátou čtvrtletní ztrátu po sobě kvůli tvorbě zálohy na daň z příjmu. Čistá ztráta za 1Q se zvýšila na $22,7 mil. / 10c na akcii z $15,8 mil. / 7c ve stejném období minulého roku. Tržby vzrostly meziročně o 21% na $125 mil. a překonaly odhady analytiků s $122,8 mil. Bez zahrnutí zálohy hospodařila PMC-Sierra se ziskem 11c na akcii. Analytici očekávali zisk okolo 8c.
Akcie PMCS po ohlášení výsledky posílily o 7% na $6,82.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





