Citigroup v prvním čtvrtletí utrpěla ztrátu 5,11 mld. USD
Citigroup Inc. (C), největší banka v USA, utrpěla v prvním čtvrtletí tohoto fiskálního roku ztrátu 5,11 mld. USD (1,02 USD na akcii). Ztráta je o 360 mil. USD vyšší než odhadovali analytici. Ve stejném období loňského roku banka hospodařila se ziskem 5,01 mil. USD. Tržby se propadly o 48% na 13,2 mld. USD a o 2,1 mld. USD překonaly očekávání trhu.
Akcie společnosti před oficiálním otevřením trhu posilují o 8,36% na 26,04 USD.
Poslední zprávy
- USA: Optimismus malých firem NFIB v květnu na 95,3 b. při očekávání 96 b
09.06. 13:10 Fio - Bezvavlasy v 1Q zvýšily tržby i zisk EBITDA
09.06. 12:37 Fio - Vývoj cen komodit: Ropa (-2,35 %), zemní plyn (+1,24 %), měď (+1 %)
09.06. 10:32 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,19
09.06. 10:30 Fio - Erste Group: Wood & Company zvyšuje cílovou cenu na 121,90 EUR se stávajícím doporučením „buy“
09.06. 10:25 Fio





