Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 9.6.2026 13:20
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Citigroup v prvním čtvrtletí utrpěla ztrátu 5,11 mld. USD

Zpravodajství

Citigroup v prvním čtvrtletí utrpěla ztrátu 5,11 mld. USD

18.04.2008 15:20:27 | Fio banka

Citigroup Inc. (C), největší banka v USA, utrpěla v prvním čtvrtletí tohoto fiskálního roku ztrátu 5,11 mld. USD (1,02 USD na akcii). Ztráta je o 360 mil. USD vyšší než odhadovali analytici. Ve stejném období loňského roku banka hospodařila se ziskem 5,01 mil. USD. Tržby se propadly o 48% na 13,2 mld. USD a o 2,1 mld. USD překonaly očekávání trhu.

Akcie společnosti před oficiálním otevřením trhu posilují o 8,36% na 26,04 USD.

Autor: Daniel Marván

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

PEN7,28+4,00
EFORU326,00+1,88
PKN825,10+1,55
SHELL928,00+1,53
DSPW472,00+1,29

Zajímavé poklesy

KGH1 919,60-8,59
PRAPM220,00-7,56
ATS3 294,00-5,45
WIE571,20-4,32
RBI1 151,00-3,16

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,31
HUFnahoru6,815+0,11
JPYdolu13,134-1,13
PLNdolu5,713-0,08
USDdolu21,010-1,20

demo-e-broker

Indexy

09.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,942 547,7413:18:52
RMnahoru+0,27685,2013:15:22
DJIAdolu-0,1650 786,0108.06.26
NASDAQnahoru+0,8625 929,6609.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,6724 780,8612:59:27


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz