Infineon ohlásil největší ztrátu od IPO před osmi lety
Infineon Technologies AG (IFX) ohlásila největší ztrátu od IPO před osmi lety po odepsání hodnoty jednotky Qimonda AG.Ztráta za 2Q se zvětšila na 1,37 mld.EUR z 11 mil EUR o rok dříve. Bez zahrnutí zmíněného odpisu by společnost vykázala zisk 19 mil EUR. Infineon se ocitl ve ztrátě již pátý kvartál v řadě. Příjmy vzrostly o 7% na 1,05 mld.EUR. Akcie IFX posilují o 7,98% na 5,55 EUR/a.
Poslední zprávy
- Evropské futures kontrakty mírně oslabují
18.06. 08:34 Fio - Asijské akcie rostou po dohodě Trumpa s Íránem
18.06. 08:12 Fio - Očekávané události: Oznámení repo sazby (ČR), nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti (USA)
18.06. 07:59 Fio - US indexy uzavírají v záporu
17.06. 22:08 Fio - Rozhodnutí FOMC (Fed) o sazbách
17.06. 20:01 Fio





