Zisk RadioShack klesl o 9,5%
RadioShack Corp. (RSH), třetí největší americký prodejce elektroniky, ohlásil pokles čtvrtletního zisku o 9,5% díky nižším tržbám z prodeje bezdrátových zařízení. Zisk klesl na 38,8 mil USD / 30c na akcii ze 42,5 mil USD / 31c na akcii z předešlého roku. Tržby poklesly o 4,4% na 949 mil USD, klesly tak již sedmý kvartál v řadě. Na vině jsou nižší příjmy z prodeje bezdrátových telefonů a jiných zařízení, což představuje zhruba třetinu příjmů společnosti. Zisk zasáhly rovněž vyšší náklady na reklamu. Analytici v průměru očekávali zisk 29c na akcii a tržby 945,2 mil USD.
Akcie RSH oslabují o 11,66% na 15,46 USD/a.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





