Zisk RadioShack klesl o 9,5%
RadioShack Corp. (RSH), třetí největší americký prodejce elektroniky, ohlásil pokles čtvrtletního zisku o 9,5% díky nižším tržbám z prodeje bezdrátových zařízení. Zisk klesl na 38,8 mil USD / 30c na akcii ze 42,5 mil USD / 31c na akcii z předešlého roku. Tržby poklesly o 4,4% na 949 mil USD, klesly tak již sedmý kvartál v řadě. Na vině jsou nižší příjmy z prodeje bezdrátových telefonů a jiných zařízení, což představuje zhruba třetinu příjmů společnosti. Zisk zasáhly rovněž vyšší náklady na reklamu. Analytici v průměru očekávali zisk 29c na akcii a tržby 945,2 mil USD.
Akcie RSH oslabují o 11,66% na 15,46 USD/a.
Poslední zprávy
- USA: Velkoobchodní zásoby v dubnu podle konečných dat meziměsíčně vzrostly o 0,6 %
09.06. 16:47 Fio - USA: Pokračující prodeje domů v květnu meziměsíčně vzrostly o 3,2 % při očekávání růstu o 1,1 %
09.06. 16:45 Fio - Wall Street je zpočátku úterní seance pozitivně naladěna
09.06. 16:20 Fio - Primoco se vyjádřilo ke sporu s akcionářem ohledně změny stanov
09.06. 16:18 Fio - Americké futures indikují otevření trhu v plusu
09.06. 14:55 Fio





