Deutsche Bank vykázala první čtvrtletní ztrátu za 5 let
Největší německá banka, Deutsche Bank AG (DBK), reportovala v 1Q 2008 ztrátu 131 mil. EUR když byla nucena odepsat z hodnoty půjček pro LBO a některých dalších instrumentů. Celkově se odpisy vyšplhaly na 2,7 mld. EUR. Jedná se o první čtvrtletní ztrátu banky za posledních 5 let. Analytici očekávali ještě vyšší ztrátu a to kolem 174 mil. EUR.
Akcie DBK oslabují na 75,80 EUR (-1,26%).
Poslední zprávy
- Index S&P 500 vstupuje do nového týdne růstem, tažen technologiemi
08.06. 22:13 Fio - Wall Street po propadech z pátku roste
08.06. 19:45 Fio - Frankfurtská burza uzavřela pondělní obchodování v červených číslech
08.06. 19:00 Fio - Wall Street koriguje páteční ztráty, společnost Campbell’s reportovala výsledky hospodaření
08.06. 16:08 Fio - Manažerské obchody: V květnu byl aktivní manažer Moneta Money Bank
08.06. 15:51 Fio





