Nordex zvýšil zisk o 21%
Německý výrobce větrných mlýnů, Nordex AG (NDX1), zvýšil za 1Q zisk o 21% když poptávka po větrných mlýnech oproti minulým obdobím vzrostla. Čistý zisk se vyšplhal na 5,7 mil. EUR / 9c na akcii z 4,7 mil. EUR / 8c. Tržby vzrostly o 32% na 199 mil. EUR.
Akcie NDX1 posilují na 29,56 EUR ( 2,44%).
Poslední zprávy
- USA uzavírají kladně
11.06. 22:09 Fio - Americké indexy posilují
11.06. 18:56 Fio - Německé akcie nepatrně posílily
11.06. 17:58 Fio - S&P 500 posiluje navzdory hrozbám úderů na Írán a vyšší inflaci cen výrobců
11.06. 15:55 Fio - Americké futures kontrakty posilují
11.06. 14:57 Fio





