Americké trhy prohlubují ztráty
Americké trhy oslabují druhým dnem po sobě, především zásluhou výsledků investiční banky Morgan Stanley (MS), která ohlásila pokles zisku o 57%. Zklamáním také byly výsledky FedExu (FDX), firma měla vyšší přepravní náklady než čekala. Akcie bankovní skupiny Fifth Third Bancorp propadly o 21% na několikaletá minima, když firma oznámila úpis kapitálu a snížení dividendy. Indexy ztrácejí aktuálně okolo procenta, DJIA -0,85%, kompozitní Nasdaq -0,64%, zatímco S&P 500 -0,64.
Poslední zprávy
- Zámořské akcie oslabily
09.06. 22:09 Fio - Frankfurtská burza v závěru obchodování v červených číslech
09.06. 17:38 Fio - USA: Velkoobchodní zásoby v dubnu podle konečných dat meziměsíčně vzrostly o 0,6 %
09.06. 16:47 Fio - USA: Pokračující prodeje domů v květnu meziměsíčně vzrostly o 3,2 % při očekávání růstu o 1,1 %
09.06. 16:45 Fio - Wall Street je zpočátku úterní seance pozitivně naladěna
09.06. 16:20 Fio





