Ztráta Circuit City se prohloubila
Společnost Circuit City (CC), druhý největší prodejce elektroniky v USA, oznámila výsledky hospodaření za první čtvrtletí fiskálního roku. Společnost vykázala ztrátu ve výši 164,8 milionu dolarů (1 dolar na akcii). Ve stejném období minulého roku se ztráta pohybovala na úrovni 54,6 milionu (33 centů na akcii). Tržby společnosti klesly o 7 procent na 2,3 miliardy dolarů. Analytici očekávali ztrátu ve výši 1,06 dolaru na akcii a tržby 2,37 miliardy. Circuit City oznámila, že očekává postupné zlepšování situace ve druhé polovině fiskálního roku 2009. Ve druhém čtvrtletí počítá firma se ztrátou 170-185 milionů. Analytici očekávají 143,4 milionu. Akcie společnosti na počátku dnešního obchodování klesají o 3,95 procenta na 3,89 dolaru.
Poslední zprávy
- Americké futures kontrakty se obchodují smíšeně
17.06. 14:59 Fio - USA: Maloobchodní tržby v květnu podle předběžných dat meziměsíčně vzrostly o 0,9 %
17.06. 14:58 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 20,84
17.06. 13:53 Fio - Vývoj cen komodit: Pšenice (+1,65 %), zemní plyn (+1,57 %), kukuřice (+1,27 %)
17.06. 13:52 Fio - USA: Index žádostí o hypotéky MBA k 12. červnu klesl o 3,8 %
17.06. 13:51 Fio





