Ztráta Circuit City se prohloubila
Společnost Circuit City (CC), druhý největší prodejce elektroniky v USA, oznámila výsledky hospodaření za první čtvrtletí fiskálního roku. Společnost vykázala ztrátu ve výši 164,8 milionu dolarů (1 dolar na akcii). Ve stejném období minulého roku se ztráta pohybovala na úrovni 54,6 milionu (33 centů na akcii). Tržby společnosti klesly o 7 procent na 2,3 miliardy dolarů. Analytici očekávali ztrátu ve výši 1,06 dolaru na akcii a tržby 2,37 miliardy. Circuit City oznámila, že očekává postupné zlepšování situace ve druhé polovině fiskálního roku 2009. Ve druhém čtvrtletí počítá firma se ztrátou 170-185 milionů. Analytici očekávají 143,4 milionu. Akcie společnosti na počátku dnešního obchodování klesají o 3,95 procenta na 3,89 dolaru.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





