Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 17.6.2026 15:47
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Ztráta Circuit City se prohloubila

Zpravodajství

Ztráta Circuit City se prohloubila

19.06.2008 17:37:50 | Colosseum, a.s.

Společnost Circuit City (CC), druhý největší prodejce elektroniky v USA, oznámila výsledky hospodaření za první čtvrtletí fiskálního roku. Společnost vykázala ztrátu ve výši 164,8 milionu dolarů (1 dolar na akcii). Ve stejném období minulého roku se ztráta pohybovala na úrovni 54,6 milionu (33 centů na akcii). Tržby společnosti klesly o 7 procent na 2,3 miliardy dolarů. Analytici očekávali ztrátu ve výši 1,06 dolaru na akcii a tržby 2,37 miliardy. Circuit City oznámila, že očekává postupné zlepšování situace ve druhé polovině fiskálního roku 2009. Ve druhém čtvrtletí počítá firma se ztrátou 170-185 milionů. Analytici očekávají 143,4 milionu. Akcie společnosti na počátku dnešního obchodování klesají o 3,95 procenta na 3,89 dolaru.

Autor: Petr Čermák

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

HARDW8,05+13,38
PVT1,30+8,33
PKO606,10+7,54
PRAPM236,00+7,27
PRIUA800,00+2,56

Zajímavé poklesy

VOW32 107,00-5,81
NLOK521,00-5,62
CZGCE956,00-4,02
EFORU322,00-3,59
EMAN44,00-2,22

Kurzovní lístek

EURstejne24,1500,00
HUFnahoru6,905+0,08
JPYdolu12,994-0,06
PLNdolu5,694-0,01
USDdolu20,832-0,04

demo-e-broker

Indexy

17.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,192 587,9015:45:31
RMnahoru+0,42717,7315:44:11
DJIAstejne0,0051 999,6711:10:02
NASDAQdolu-1,1526 376,3417.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,1924 862,2215:24:52


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz