Sony Ericsson v 2Q nečeká zisk, poptávka po telefonech slábne
Sony Ericsson (SNE, ERIC) varoval, že firma bude hospodařit v 2Q beze zisku kvůli klesajícím hrubým maržím. Mírné tempo poptávky je především po modelech střední a vyšší třídy. Sony Ericsson očekává, že dodá 24 mil. telefonů za kvartál za průměrnou cenu 115 EUR.
Poslední zprávy
- US indexy uzavírají v záporu
17.06. 22:08 Fio - Rozhodnutí FOMC (Fed) o sazbách
17.06. 20:01 Fio - Americké indexy mírně rostou
17.06. 18:14 Fio - Německé akcie uprostřed týdne stagnovaly
17.06. 17:55 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 12. červnu klesly o 8 263 tis. barelů
17.06. 16:32 Fio





