PepsiCo reportuje nárůst zisku
Společnost PepsiCo (PEP) za 2Q zvýšila zisk na 1,7 mld. USD (1,05 USD na akcii) z předchozích 1,56 mld. USD. Po nezahrnutí určitých položek by firma vydělala 1,03 USD na akcii. Analytici v průměru očekávali zisk 1,01 USD na akcii. Výnosy se zvýšily na 10,95 mld. USD oproti 9,61 mld. USD. Společnost očekává růst výnosů mezi 3 až 5% v roce 2008 a zisk minimálně 3,72 USD na akcii. Na zpětný odkup akcií firma plánuje vydat 5,3 mld. USD v roce 2008.
Poslední zprávy
- Zámořské akcie oslabily
09.06. 22:09 Fio - Frankfurtská burza v závěru obchodování v červených číslech
09.06. 17:38 Fio - USA: Velkoobchodní zásoby v dubnu podle konečných dat meziměsíčně vzrostly o 0,6 %
09.06. 16:47 Fio - USA: Pokračující prodeje domů v květnu meziměsíčně vzrostly o 3,2 % při očekávání růstu o 1,1 %
09.06. 16:45 Fio - Wall Street je zpočátku úterní seance pozitivně naladěna
09.06. 16:20 Fio





